ремонт, ландшафт, фасади

Ремонт квартир, ландшафтний дизайн і  облаштування фасадів

утеплення фасада київ

утеплення фасадів

Співробітники нашого підприємства, що здійснюють ремонт квартир, будинків або присадибних ділянок, фасадів будівель і так далі в Києві і Київській області, мають вузьку спеціалізацію і добре уявляють процес виконання запропонованих послуг. Особливість нашого підприємства в тому, що кожен службовець – не просто працівник, він -член команди, що чітко розуміє свої функції, бачить цілі, поставлені замовником, і усвідомлює відповідальність за виконання своєї роботи. Ремонт квартири, утеплення фасадів, ландшафтний дизайн – наші фахівці допоможуть вам у вирішенні цих завдань.

ремонт вітальні квартири київ

Ремонт квартири в Києві

декоративний водоспад із каменю

декоративний водоспад

Абсолютно усі співробітники мають величезний багаж знань у своєму роді діяльності. Знають не лише теоретичні, фундаментальні принципи, але і вели практичну діяльність (ремонтні роботи будинків, облаштування фасадів, ландшафтний дизайн), так би мовити, працювали своїми руками, мають величезний багаж успішно виконаних замовлень.

Політика нашого підприємства дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного, навіть дуже примхливого замовника. Діє система знижок, часте використання акцій, є база постійних клієнтів, яким приділяється особлива увага.

Кожен об’єкт унікальний, будь-то ремонт квартири, облаштування автоматичного поливу на вашому газоні або декоративної водойми в саду, фасад або дизайн ландшафту присадибної ділянки, як і унікальний підхід до його власника. Ціни на послуги і сервіс не обтяжені рекламою (ми не намагаємося покрити рекламні витрати за рахунок замовника). Для усіх нас це не просто звичайна робота, для багатьох – це їх життя. Ціни, особливий підхід, креативне мислення, здатність будь-якій деталі оточення надавати цінні, художні властивості – яскраво виділяють нас на тлі наших конкурентів.

Ландшафтний дизайн ділянки

ландшафтний дизайн в Києві

Ландшафтний дизайн ділянки під Києвом

Ландшафтний дизайн ділянки, як і євроремонт квартири, поняття, які щільно оселилися в розумінні про сучасне облаштування. Не одна повноцінна ділянка не стане скарбом без оригінального, раціонального і функціонального дизайну.
Якщо на Вашій ділянці необхідний ландшафтний дизайн, в розділі “світ ландшафту” ви ознайомитеся з роботами і послугами, які з радістю нададуть співробітники Kiev Home:

  • Співробітники Kiev Home з легкістю спроектують і здійснять монтаж систем автоматичного поливу на вашій ділянці. Вам не доведеться розмотувати бухти шлангів і носити їх по ділянці, чіпляючись за кути і рослини, за вас все зробить автоматика;
  • Підготують і створять газон під будь-які цілі: для спорту, відпочинку, для ігор з дітьми або для декору;
  • Фахівці Kiev Home створять штучний ставок різного призначення і розмірів для рослин, риб або просто для душі;
  • Побудують різні ландшафтні форми, без яких не обійтися : огорожі, доріжки, майданчики, барбекю, альтанки і зони відпочинку в стилі вашого ландшафту.

Ремонт квартир і будинків

ремонт квартир

Ремонт квартири в Київській області

Ремонт приміщення – ключовий фактор затишного і комфортного життя. Ремонт і обробка житлових і нежитлових приміщень, частковий і під ключ. Якість в стислі терміни.
Розділ “ремонт і оздоблення” допоможе вам ознайомитися з основними ремонтними роботами Kiev Home:

  • Гіпсокартонні конструкції будь-якої складності.
  • Малярні роботи високої якості.
  • Плиткові роботи.
  • Електрика і сантехніка.
  • Укладання ламінату і паркетної дошки.
  • Демонтажні роботи.

Та багато  іншого.

Фасадні роботи

Утеплення фасадів у Києві

Утеплення фасадів 2-ух будинків у Києві

У зв’язку зі скрутним становищем і цінами на енергоносії, утеплення будівель стає просто необхідним. Утеплення будинків, на ряду з іншими способами збереження тепла, здатне зберегти до 40% бюджета, виділеного на опалювання. Фахівці Kiev Home проведуть кваліфіковані роботи по утепленню вашого приміщення. Запропонують різні варіанти різних цінових категорій.
Для додаткового ознайомлення з інформацією та послугами з утеплення та теплоізоляції фасадів будинків перейдіть у розділ “Системи утеплення будинків“.

Ознайомтеся з нашими акціями та пропозиціями, які допоможуть вам заощадити бюджет, в розділі “акції від Kiev Home

Київ, Київська обл.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...