Kiev Home™ – благоустрій будинків та території

Ландшафтний дизайн Kiev Home


Ландшафтний дизайн ділянки в Києві
Ландшафтный дизайн ділянки – поняття, яке щільно поселилося в сучасному благоустрої території. Не одина повноцінна ділянка не стане скарбом без оригінального, раціонального та функціонального дизайну.

Витончене втілення найнеймовірніших ідей і задумів на ділянці замовника.

Благоустрій вашої ділянки, ландшафтний дизайн або комплексне виконання ландшафтних робіт – співробітники Київ Хоум з радістю нададуть інформацію по етапам, технологіям, вартості, проведуть роботи з благоустрою та озелененню природної площі в стислі терміни.

  • Співробітники Kiev Home з легкістю спроектують і здійснять монтаж систем автоматичного поливу на вашій ділянці. Вам не доведеться розмотувати бухти шлангів і носити їх по ділянці, чіпляючись за кути і рослини, за вас все зробить автоматика.
  • Підготують і створять газон під будь-які цілі: для спорту, відпочинку, для ігор з дітьми або декору.
  • Фахівці Kiev Home створять штучний ставок різних призначень і розмірів для рослин, риб або просто для душі.
  • Побудують архітектурні, ландшафтні форми, без яких не обійтися: огорожі, доріжки, майданчики, барбекю, альтанки та зони відпочинку в стилі вашого ландшафту.

Автоматичний полив

Автоматичний полив
Автоматичний полив газону – спосіб догляду за ділянкою, забезпечує рівномірне і економне зрошення. Застосування новітнього обладнання в іригації дозволяє вирощувати газон і рослини.

Компанія Kiev Home виконує монтаж автополиву в Києві, Броварах, Вишгороді, Бучі, Ірпені, Борисполі, Обухові, Білій Церкві та інших містах і населених пунктах Київської області.

Будівництво ставків

Будівництво ставка Будівництво ставків та штучних водойм – важливий елемент благоустрою ділянки в Київській області. Зведення будівельниками Kiev Home декоративних водних елементів: дзюркотливі струмки з каскадами і переливами, величні і захоплюючі водоспади, купальні і плавальний ставок, біоплато для висадки водоростей, водойми для риби, ставки. Елегантні і унікальні водні творіння ландшафтного дизайну вдихають в прибудинкову ділянку життя.

Утеплення будинків Kiev Home


Утепление домов и фасадов
У зв’язку з важким становищем і цінами на енергоносії, утеплення будівель стає просто необхідним. Утеплення будинків, на ряду з іншими способами заощадження тепла, здатне зберегти до 40% бюджету, виділеного на опалення. Фахівці Kiev Home проведуть роботи по теплоізоляції приміщення. Запропонують варіанти цінових категорій.

Для додаткової інформації та вибору послуг з утеплення та теплоізоляції фасадів будівель перейдіть в потрібний розділ.

Ціна утеплення

Калькулятор утеплення фасадів щоб порахувати вартість утеплення
Клієнтів турбує питання – скільки коштує утеплення фасаду? Для відповіді ми створили розділи:

Утеплення мінватою

Утеплення фасаду мінеральною ватою
Мінвата відрізняється прийнятною ціною і високими експлуатаційними якостями, тривалим терміном ефективної експлуатації. Утеплення будинку мінеральної ватою – прекрасний вибір. Далі ➤➤➤

Утеплення пінопластом

Утеплення фасаду пінопластом
Утеплення будинку пінопластом – важливий захід, виконання цієї відповідальної роботи слід довірити фахівцям. Від товщини пінопласту залежать його теплоізоляційні характеристики. Далі ➤➤➤

Про компанію Київ Хоум

Співробітники Kiev Home мають величезний багаж знань в будівництві та облаштуванні. Знають теоретичні і фундаментальні принципи, вели практичну діяльність (ремонтні роботи квартир, будинків, утеплення фасадів, ландшафтний дизайн, благоустрій територій), мають величезну кількість успішно виконаних замовлень. Політика Kiev Home дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного, навіть дуже примхливого замовника. Діє система знижок, часте використання акцій, є база постійних клієнтів, яким приділяється особлива увага.

Кожен об’єкт унікальний, будь-то ремонт квартири, пристрій автоматичного поливу на газоні або декоративної водойми в саду, фасад або дизайн ландшафту присадибної ділянки, як і унікальний підхід до його власника. Ціни на послуги благоустрою ділянок і будинків не обтяжені рекламою (ми не намагаємося покрити рекламні витрати за рахунок замовника). Для нас це не просто пересічна робота, для багатьох – це їхнє життя.

Ціни, особливий підхід, креативне мислення, здатність будь-якої деталі оточення надавати цінні, художні властивості яскраво виділяють нас на тлі наших конкурентів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
Втілити ідею в життя