утеплення фасаду мінеральною ватою

Утеплення будинку мінеральною ватою, переваги і послідовність робіт

Нині ми можемо виявити величезний асортимент матеріалів, призначених для утеплення фасаду. Абсолютно будь-який з них має свої переваги і прекрасно підходить для виконання конкретних цілей. Найбільш популярним і всюди використовуваним теплоізолятором вважається мінеральна вата. Далі ми детально розберемо усі її плюси і конкретизуємо безпосередньо процес утеплення фасадів мінеральною ватою.

приклеювання листів мінеральної вати на стіни

приклеювання листів мінвати

Плюси мінеральної вати

  • відмінна повітропропускна здатність передбачає установлення необхідного мікроклімату усередині приміщень. Повітря набуває свіжості, а можливість утворення конденсату і плісняви практично зникає;
  • цей екологічно чистий утеплювач придатний для застосування в приміщеннях, в яких знаходяться люди, що страждають на алергію. Знижується можливість скупчення шкідливих речовин усередині приміщень, обумовлена відсутністю в них повітря, що застоялося;
  • вогнестійкість матеріалу дозволяє збільшити пожежну безпеку усієї будови в цілому і дерев’яних конструкцій зокрема. Крім того, цей матеріал знайшов своє застосування в утепленні і кам’яних споруд;
  • мінеральна вата хоч і є паропроникним матеріалом, всеж має хорошу вологостійкість, яка гарантує уникнення появи вогкості, що є дуже корисною якістю для щитових будинків. Мінвата і утеплить будівлю, і виступить захистом його від “намокання”, забезпечивши довговічність об’єкту;
  • мінвата – акустичний матеріал, що обумовлено його високою пружністю і, отже, хорошими звукоізоляційними якостями. У приміщення, котрі утеплені мінеральною ватою, майже не доносяться звуки з зовні. У таких кімнатах приємно проводити дозвілля після закінчення трудового дня;


Мінвата спростовує помилку більшості, що свідчить, що високоефективних і економічних утеплювачів не існує в природі. Вона відрізняється дуже низькою ціною і високими експлуатаційними якостями, тривалим терміном ефективної експлуатації, що робить її популярним і поширеним утеплювачем. Утеплення будинку мінеральною ватою – прекрасний вибір теплоізоляційного і енергоефективного матеріалу.

Технологія утеплення фасадів мінеральною ватою – послідовність

утеплення фасаду мінеральною ватоюПриступаючи до утеплення фасаду мінватою, треба провести підготовку основи. Ця робота полягає в очищенні поверхні від забруднень і пилу. Після того, як вона буде очищена, приступають до наклеювання мінеральної вати до стіни на клей, призначений для ворсистих утеплювачів.

Крок перший – кріплення матеріалу

Для надання утеплювачу відповідної надійності, використовують дюбелі з пластика, причому нехтувати ними не варто, тому що їх відсутність викликає тріщини і обвал поверхні, що утеплюється. Пояснюється це тяжкістю мінвати. Правильне кріплення потрібне і при стельових роботах.
Врахуйте: мінеральній ваті властиво змінювати об’єм під температурними діями (розширенні при нагріванні і звуженні при охолодженні). Лінійне розширення частенько спричиняє появу тріщин, що викликає необхідність захисту утеплювача.

Крок другий – армування

Цей процес виконується з трьох причин. Перша полягає в зміцненні конструкції утеплювача, друга – в захисті матеріалу, а третя – в гасінні лінійних змін, обумовлених вище.
Армування здійснюється нанесенням на мінвату особливих складів на клею, в яких утоплюється сітка, що має підвищену лугостійкість. Услід сітка покривається новим клейовим шаром, що в результаті дає нам армовану поверхню.

Крок третій – декорування

Обробка – завершальна робота, що виконується при утепленні фасаду мінеральною ватою. Основними засобами в цьому процесі виступають фасадні фарби і штукатурки для декорування. Такі матеріали, виконуючи свою головну роль, частенько мають додаткові позитивні якості, що перешкоджають грибковим появам і збільшують вологостійкість.

 Ціна утеплення стін мінеральною ватою

У таблиці представлені ціни Kiev Home на роботу по утепленню фасадів мінватою.

ВИДИ РОБІТ ОД/ВИМ ЦІНА
Утеплення стін мінеральною ватою (50 мм)м²70 грн.
Утеплення стін мінеральною ватою (80 мм.)м²80 грн.
Утеплення стін мінеральною ватою (100 мм.)м²90 грн.
Виконання армуючого шару (склосітка, 2 клейові шари)м²60 грн.
Облаштування відкосів з мінеральної вати м/п70 грн.
Облаштування пілонів, фризів, колон з мінвати м/п60 грн.
Декоративна штукатурка (короїд, камінчик)м²70 грн.
Фарбування фасаду (2 шари) м²40 грн.
Фарбування фасаду структурною фарбоюм²60 грн.

Сумарная ціна фасаду (поклейка, армування, декор. штукатурка, фарбування)

Фасад (мінвата 50 мм)м²от 240 грн.
Фасад (мінвата 80 мм)м²от 250 грн.
Фасад (мінвата 100 мм)м²от 260 грн.

Висновки

Технологія утеплення будинків мінеральною ватою Kiev Home має на увазі застосування тільки високоякісних матеріалів на кожному кроці робіт. Теплоізоляційні роботи беруть початок з попередньої підготовки основи і кріплення вати, тривають армуванням і закінчуються декоруванням фасаду.

утеплення стін мінеральною ватою

Замовити утеплення будинку мінватою ☎ 099-705-28-99
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *