Утеплення цоколя приватних будинків

Утеплення цоколя в приватному будинку зовні

схема утеплення цоколю приватного будинку

Утеплення цоколя (схема)

Цоколь – виступаючий над поверхнею землі фундамент будинку, покликаний захистити стіни будівлі від проникнення вологи і скорочення втрат тепла, четверта частина домашнього тепла йди через фундамент. При будівництві будинку необхідно правильно і добротно утеплити цоколь будинку. Всі маніпуляції і витрати, спрямовані на теплоізоляцію фундаментної частини, повернуться з надбавкою.

Kiev Home приділяє особливу увагу питанням пов’язаним з теплоізоляцією житлових приміщень. Замовте професійне виконання робіт, зателефонувавши по телефону.

тел. 099-705-22-99

Цокольна частина будинку контактує з землею, через яку можливе проникнення вологи, тому підбираються водонепроникний матеріал, що не піддається корозії від контакту з нею. Найчастіше при утепленні фундаментної частини використовують:

  1. Пінополістирол. Переваги – низька теплопровідність і ціна. Недоліки – потребує додаткової гідроізоляції, захисту від пошкоджень.
  2. Пінополіуретан на стіни наноситься методом напилення, не потребує додаткової паро- та гідроізоляції, створює безшовне покриття, великий термін служби.
  3. Екструдований пінополістирол – міцний матеріал, не поглинає воду, має низьку теплопровідність, тривалий термін служби, вогнетривкий, більш інших матеріалів підходить для зовнішнього утеплення цоколю приватного будинку.

Порядок робіт

Першим етапом виконують підготовку підземної частини фундаменту. Поверхня вирівнюється, всі щілини ретельно закладаються, наноситься штукатурка. Гідроізоляцію роблять з рідкої гуми, бітуму, єврорубероїду.

Якщо на фундаменті немає виступу для теплоізоляційних плит, виконується гравійно-піщана засипка. Плити з пінополістиролу екструдованого приклеюються до нижньої частини за допомогою клею для утеплювачів, попередньо заґрунтовуються ґрунтовкою з кварцовим наповнювачем (ceresit ct-16), щілини задуваються монтажною піною.

Утеплення фундаменту екструдованим пінополістиролом

Утеплення фундаменту пінополістиролом

Надземну частину будинку утеплюють пінополістиролом, приклеюючи і закріплюючи армуючої сіткою, поверх сітки наноситься штукатурка. Також можна використовувати поліуретан, покриваючи стіну в кілька шарів. Його можна заштукатурити без додаткової гідроізоляції. Штукатурку грунтують, шпаклюють, проводять оздоблювальні роботи.

Пофарбувати, обкласти плиткою або керамогранітом, поклеїти натуральный камінь на цоколь. Природний камінь не тільки додасть будинку вишуканий вигляд, продовжить термін служби фундаменту, але і стане додатковим матеріалом, утеплюючим шаром.

Зсередини необхідно добре гідроізолювати бітумною мастикою, зверху покласти прогумовану гідроізоляцію, укласти мінеральну вату або базальтові плити. Біля стіни ставиться каркас з металевого профілю, вологостійкого гіпсокартону або OSB, простір заповнюється утеплювачем. Гіпсокартон можна пофарбувати або обкласти плиткою.

Ціна утеплення цоколя

Вартість робіт утеплення цоколю приватного будинку екструдованим пінополістиролом в Kiev Home – 100 грн./м.пог. Ціна може змінюватись в залежності від складності, обсягу робіт, використовуваних матеріалів, як в більшу так і в меншу сторону.

Фото утеплення цоколя приватних будинків

укладання декоративного каменю на цоколь утеплення цоколя в БроварахНанесення короеда на цоколь будинку монтаж пінополістиролу на цоколь
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *