Фото ставків та ландшафтного дизайну у Києві

Фото ландшафтних робіт в Києві

У цьому розділі представлені фото ландшафтного дизайну. Фотографії виконаних робіт фахівцями Kiev Home: озеленення, влаштування систем автоматичного поливу, фото будівництва декоративних ставків і водойм, струмків, водоспадів, фонтанів, облаштування ділянок і присадибних територій.

Ландшафтний дизайн фото

Фото при натисканні збільшуються
Ландшафтний дизайн в китайському стилі під КиєвомЗастосування скульптури в дізайні китайського ландшафтуЛандшафтний дизайн в КиєвіДекоративна арка в Київській областіЛандшафтний дизайн двору в КиєвіДизайн ділянки з рослинами в КиєвіКиїв. Ландшафтний дизайнЛандшафтный дизайн клумб возле дорожекЛандшафтний дизайн ділянки в грецькому стиліДизайн ландшафту приватної садибиДизайн ділянки в с. Березівка Київська областьЛандшафтний дизайн клумбиЛандшафтний дизайн ділянки на БорщагівціОзеленення ділянки в с. БерезівкаДекоративні рослини в дизайні ділянкиДекорування клумби корою і каменемМармур для ландшафтного дизайну клумбиДекоративне мульчування клумби кольоровий крихтоюДизайн клумби з квітівландшафт ділянки в КиєвіБудівництво рокария в Віта Поштова, Київська областьДизайн клумби з мармуром, галькою і сосновою короюЛандшафтний дизайн клумби з каменю, кори і декоративних рослинДекорування валунами піщаника клумби з рослинамиДизайн ландшафту на ділянці в Осокорках, КиївЛандшафтний дизайн ділянки на Осокорках у Києві

Фото ставків і водойм декоративних

Ви можете переглянути фото ставків і водойм, виконаних нашими фахівцями. У розділі представлені ставки і водоспади, різні струмки, фото каскадів і водних декорацій. Роботи і фотографії ставків виконувалися на території України, велика частина Київська область. На фото ставків і водойм видно якісне виконання, креативний підхід і художні елементи. Всі роботи створені унікальними і неповторними, з повною віддачею до улюбленої справи.

Ставок з водоспадом в с. БерезівкаРемонт штучного водоймища в с. Зазим'яБудівництво купального ставка в с. Хотянівкадекоративний ставок з водоспадом маленькийМаленький ставок з водоспадомставок з водоспадом в с. ХотянівкаСтавок з містком в Броварахструмок на ділянціводоспад і водоймище в конча-ЗаспіОзеро в КиєвіШтучний ставок в КиєвіСтавок з водоспадом в КиєвіБудівництво ставка з каменю в КиєвіСтрумок у КиєвіСтавок - зона регенераціїОзеро з рибою в КиєвіСтавок купальний з пірсомКупальний ставок під Києвом

Автополив фото

Фото систем автоматичного поливу, створених співробітниками Kiev Home. Фото поливу ділянок, газонів, садів, клумб, квітників і альпінаріїв. З автополивом від Kiev Home ви можете не піклується про присадибній ділянці в літню спеку. Монтаж систем поливу на ділянках Київської області.

автополив в селі Займище Київської областіфото системи автоматичного поливуавтополив оболонський районсистема автоматичного поливу в селі Зазим'яавтополив в селі Пилиповичі Київської областіфото автополива в Бучіавтополив в селі Хотянівка Київська обл.

Ви також можете переглянути фото робіт по ремонту квартир і влаштування фасадів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Втілити ідею в життя