Маленький ставок з водоспадом

Будівництво невеликого ставка з водоспадом

Черговим замовленням було будівництво невеликого ставка в с. Шевченкове Київської області. Завданням проекту було створення красивого кошти прикраси ландшафтного дизайну, присадибної ділянки невеликого заміського будинку. Маленькі розміри обрані неспроста, а спираючись на конкретні моменти:

  • Малий простір на ділянці.
  • Бажання господарів створити мініатюрний райський куточок з мінімальними вимогами до експлуатації та обслуговування при необхідності.
  • Мінімальне вкладення коштів.

Невеликий ставок стане відмінним засобом самозадоволення і романтики, заповнивши ландшафтний дизайн відмінним декоративною прикрасою. Плюс до всього, такий атрибут невибагливий в обслуговуванні і експлуатації.

Для створення знадобилося викопати необхідних розмірів чашу, утрамбувати її, щоб не допустити обсипання країв і провалу грунту під дією ґрунтових вод. Це є важливим етапом, навіть при невеликій глибині.

Після формування будівництво штучного водоймища продовжилося з бетонування дна і стінок. Це необхідно для виключення руйнування під дією численних природних, погодних факторів.

Постійний рух верхніх шарів грунту і спучування грунту під дією морозу поступово погіршує зовнішній вигляд прикраси, скорочує термін служби. При створенні до питань забезпечення надійності необхідно поставитися максимально відповідально.

Поверх бетону покладена бутил-каучукова мембрана. Відмінний і довговічний тип гідроізоляції, яка застосовується повсюдно, володіє відмінними властивостями ростяженія і стійкості.

Гідроізоляція в маленькому прудике

Гідроізоляція в ставку

Це властивість стало вирішальним при виборі матеріалу, мембрана була покладена по простору ставка. При необхідності гідроізоляція може пріклееваться до бетону каучуковими складами, що забезпечить додаткову міцність і довговічність.

Оформлення ставка натуральним каменем

Наступним кроком після укладання гідроізоляції стало оформлення натуральним каменем. В якості нього був використаний натуральний природний матеріал з пісковика і вапнякових валунів, річкової гальки.

Укладання декоративного каменю в маленькому ставочку

Укладання каменю в ставку

Це ідеальні матеріали для використання в якості декоративного оформлення водойм і невеликих ставків. Відмінно витримують низькі температури, забезпечуючи привабливий зовнішній вигляд і естетичність. А різноманіття відтінків дозволяє комбінувати, створюючи натуральний природний малюнок.

Камені покладені на вологостійкий, морозостійкий фірмовий клей. Дуже важливо вибрати якісний матеріал, не економити, тому велика ймовірність руйнування через попадання вологи і замерзання в чаші між фрагментами. Одночасно з обробкою озерця був споруджений водоспад.

Укладка камня на морозостойкий клей

Укладання каменю в ставку на клей

Камені замовник купував через нашу компанію Kiev Home, відбиралися в ручну, все унікальні і натурального походження. Створення малого ставка з використанням такого матеріалу дозволяє забезпечити довговічність і ергономічно прикрасити дизайн.

Заключний етап

На заключному етапі маленький ставок з водоспадом був перевірений в справі. Але перш фахівцями було встановлено насос, обладнана система очищення води. Після першого запуску і діагностування на предмет витоків була підтверджена герметичність, тому що рівень води на протязі декількох діб не змінився.

водоспад в маленькому ставочкумаленький ставок з водоспадом біля будинкуМаленька водойма і водоспад

Після чого проект був зданий замовнику, оформлені гарантійні зобов’язання, що робить наші послуги самими якісними в Київській області.

Замовити маленький водойму на ділянці 093-877-333-7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Втілити ідею в життя