Мапа сайту

Мапа сайту Kiev Home

Мапа сайту допоможе вам орієнтуватися і знайти потрібний матеріал. Якщо у вас раптом виникнуть складнощі з пошуком і вибором потрібного розділу, ви можете скористатися формою праворуч “запитати або замовити”.

сторінки сайту

Записи за категоріями

інженерні системи (3) 

Під красою ландшафтного дизайну ховаються безліч систем, що забезпечують і підтримують цілісність, стабільність і функціональність ділянки, без яких не можливе існування сучасного ландшафту. Інженерні системи - яких ми часто не бачимо і про існування яких навіть не замислюємося невпинно працюють на наше благо і комфорт. Інженерні системи в себе включають: системи освітлення та ілюмінації, дренажні і поливальні системи, системи туманоутворення, зволоження, вентиляції і т.д. Ознайомитися докладніше з інженерними системами ви зможете в цьому розділі.

акції (2) 

Знижки та пропозиції на послуги та роботи від Kiev Home

Акції та спеціальні пропозиції від Kiev Home, знижки. Багато послуг компанії потрапляють під різні акції. Ви можете заощадити свій бюджет завдяки акціям, які надає Kiev Home. Акційні пропозиції і знижки діють на постійній основі, доповнюються і розвиваються, спрямовані на поповнення постійної, клієнтської бази, а не на збільшення одноразової прибутку, як у конкуруючих фірм, які завищують ціни спеціально під акції та розпродажі. Користуйтеся нашими пропозиціями і отримуйте вигоду.

Вакансії (3) 

Список вакансій Kiev Home в таких сферах діяльності, як ландшафтний дизайн, утеплення фасадів, ремонт приміщень. Знайти роботу на постійній основі або тимчасово. Потрібні для Kiev Home:

все про газон (15) 

Створення газону, догляд та обслуговування

Велике значення для саду має рулонний та посівний газон. Він створює відмінний фон і покращує мікроклімат на дачі. Для новачка створити такий якісний газон - дуже складне і трудомістке завдання, яке вимагає багато часу, навичок і знань для виконання. Розділ "все про газон" Вам у цьому допоможе. Створення посівного і рулонного газону. Статті про пристрій і догляд за зеленою галявиною вашого саду. Все про посів газону, полив, лікування хвороб, обслуговування та поради по догляду. Допомога для Вашого газону знаходиться саме тут.

Малі архітектурні форми саду (3) 

Малые архитектурные формы сада без которых невозможно комфортное пребывание человека на участке. Малые архитектурные формы это и беседки, перголы, патио, барбекю, зоны отдыха, детские и игровые площадки, лавочки и скамейки. Функциональность ландшафтного участка напрямую зависит от малых архитектурных форм сада.

Полив газону, ділянки (19) 

Все про системи поливу

Вода це життя, а полив - спосіб подачі життя. Всі рослини на Вашій ділянці потребують води. Розділ про автоматичний полив газону і саду . Опис процесу монтажу автополиву, його обслуговування і ремонт. На сторінках розділу Ви можете замовити автополив в Kiev Home, ознайомитися з видами поливу і його особливостями, дізнатися ціну. Все про системи автоматичного поливу, крапельного і мікрокраплинної, ремонт не працюючої системи, заміна вузлів і агрегатів. Безліч інформації на теми зрошення і його особливостей.

Прайс на роботи (7) 

Вартість робіт і послуг компанії Kiev Home.

Ціни на послуги та роботи Kiev Home, вартість ландшафтних, фасадних, оздоблювальних робіт. У цьому розділі Ви зможете ознайомитися з розцінками на різні види робіт і послуг, що надаються компанією Kiev Home:
 • Вартість автоматичного поливу, ціни на роботи та обладнання.
 • Будівництво ставків ціна, вартість будівництва та обслуговування.
 • Устрій газону ціна.
 • Вартість ландшафтних робіт.
 • Дізнатися ціни на ремонт квартир і будинків, оздоблення приміщень.
 • Устрій і утеплення фасадів, вартість систем утеплення.
 • Ціни на освітлення ділянки.
 • Дренаж ділянки і т.д.

Ремонт і оздоблення (4) 

Внутрішнє оздоблення та ремонт приміщень, ремонт квартир. Опис процесів, послуг і матеріалів. Безліч видів робіт і послуг по оздобленню й ремонту приміщень.

світ ландшафту (8) 

Ландшафтні роботи та послуги компанії Kiev Home.

Ландшафтний дизайн і все про нього. Статті про будівництво ставків, облаштування газонів та автоматичного поливу, альпійські гірки. Обширний каталог "світ ландшафту" розкриває тему облаштування присадибної ділянки. У каталозі представлені поради та послуги з ландшафтного дизайну. Облаштування  і обслуговування присадибної ділянки фахівцями Kiev Home:
 • Будівництво ставків і водоспадів, створення, обслуговування;
 • Системи автоматичного поливу газону, монтаж, налагодження, обслуговування;
 • Створення посівного і рулонного газону, догляд, поради;
 • Облаштування присадибної території: ландшафтні доріжки і майданчики, альпійські гірки і рокарії.

системи утеплення будинків (5) 

Все про утеплення і теплоізоляцію фасадів

Утеплення фасадів пінопластом, мінеральною ватою. Різноманітні види фасадних робіт по теплоізоляції і декоративній обробці стін будинків. Роботи з облаштування теплоізоляції стін і приміщень. Ефективні системи теплоізоляції від Kiev Home.

ставки, струмки і водоспади (14) 

Будівництво, устрій, обслуговування ставків.

У розділі розглянута тема будівництва ставків, струмків і різних водоспадів, каскадів. Якщо ви зважилися будувати ставок в саду або на дачі, вам саме сюди. Будівництво ставків для купання, для розведення риб, водних садів. Ви дізнаєтеся, як від "А до Я" створити декоративну водойму на своїй ділянці, а також замовити ставок в Kiev Home, влаштувати гідроізоляцію, обробку каменем, підключити та налаштувати систему фільтрації. Безліч корисних і якісних статей.

мапа сайту

Втілити ідею в життя