Ціна утеплення фасадів

Ціна на фасадні роботи 2018

Утеплення фасадів цінаЦіна на утеплення фасадів будинків в Київській області співробітниками Kiev Home однакова для заміських будинків і жител в багатоквартирних будинках, котеджів, офісних будівель.

Клімат України, ціни енергоносіїв диктують правила жорсткої економії. Утеплення стало гострою необхідністю. Головне завдання утеплення – не випускати тепло з приміщення, нераціонально обігрівати вулицю. У нижче наведеній таблиці представлені розцінки на утеплення фасаду приватного будинку, види робіт і їх вартість.

Ціна утеплення фасадів – важливий фактор затишного і теплого житлового будинку. На сьогодні ціни на роботи по влаштуванню теплої та енергоефективного приміщення не стоять на місці, як і ціни на енергоносії. Чим раніше ви проведете роботи, тим швидше станете отримувати користь від теплого будинку.
У таблиці представлені ціни на роботи та матеріали з утеплення фасаду приватних будинків і котеджів.

Ціна на утеплення стін зовні

Види фасадних робітОд. вимціна
Обклеювання стін пінопластом (50 мм.)м²80 грн.
Обклеювання стін пінопластом (100 мм)м²90 грн.
утеплення стін мінеральною ватою (50 мм)м²100 грн.
Обклеювання стін мінеральною ватою (80 мм.)м²90 грн.
Обклеювання стін мінеральною ватою (100 мм.)м²110 грн.
Виконання армуючого шару ( склосітка, 2 клейові шари )м²120 грн.
Облаштування відкосів з мінеральної ватим/п90 грн.
Облаштування відкосів з пінопластум/п70 грн.
Декоративна штукатурка (короїд, камінчик)м²100 грн.
Облаштування пілонів, фризів, колон м/п70 грн.
Фарбування стінм²50 грн.
Фарбування стін структурною фарбоюм²70 грн.

Сумарная ціна роботи (поклейка, армування, декор. штукатурка, фарбування)

Фасад (мінвата 50 мм)м²от 330 грн.
Фасад (мінвата 80 мм)м²от 340 грн.
Фасад (мінвата 100 мм)м²от 360 грн.
Фасад (пінопласт 50 мм)м²от 300 грн.
Фасад (пінопласт 100 мм)м²от 320 грн.

Сумарна вартість роботи і матеріалів готового фасаду (поклейка, армування, дек. штукатурка, фарбування)

Робота і матеріали фасада (50мм. Пінопласт-25 (економ), суміші і фарби Polimin)м²от 500 грн.
Робота і матеріали фасада (100мм. Пінопласт-25 (економ), суміші і фарби Polimin)м²от 570 грн.
Робота і матеріали фасада (50мм. Мінвата, суміші і фарби Polimin)м²от 600 грн.
Робота і матеріали фасада (100мм. Мінвата, суміші і фарби Polimin)м²от 730 грн.

Не залежно від того, який матеріал ви вибрали в якості теплоізоляції і буде декоративне оздоблення чи ні, зробіть це. Утеплення пінопластом або мінеральною ватою збереже тепло і заощадить ваш бюджет.

Як формується ціна на утеплення фасаду?

Утеплення фасаду бригадою Kiev Home недорогоФіксованої вартості не існує. Загальна сума формується з вартості матеріалів і робіт, виконаних на кожному етапі процесу. Зрозуміти майбутні витрати допоможе розбір пунктів витрат поетапно.

 • Виїзд технічного консультанта на об’єкт, проведення замірів, визначення обсягу робіт.
  Наша компанія надає консультацію безкоштовно, за умови замовлення всього комплексу. У штат Kiev Home входять висококласні фахівці з величезним досвідом, здатні за короткий огляд визначити слабкі точки будівлі, розрахувати кількість матеріалів та робіт. Визначення обсягу, необхідну площу утеплювача, кількість витратних матеріалів входить в обов’язки консультанта. Дані ляжуть в основу кошторису з ціною, і надалі дотримуємося цього документа.
 • Вибір утеплювача зумовлений низкою факторів, його слід довірити професіоналу. Компанія використовує надійні матеріали:
  пінопласт – товщина 50, 100 мм;
  мінеральна вата – товщина 50, 80, 100 мм.
  Це перевірені, якісні, недорогі матеріали.
 • Підготовка стін. На цій стадії забезпечується цілий комплекс послуг. Уже встановлюються ліса, ми самостійно доставимо і змонтуємо ліса потрібної висоти і конфігурації.
  Фахівці оглядають стіни для виявлення дефектів, порожнин. Нова будівля не вимагає радикальних заходів, старі стіни – вічна проблема, яка потребує професійного вирішення. Можлива висока витрата матеріалів, особливо клею. Робота теж може коштувати дорожче. Стіни будинку проблемні, заражені грибком або мокрі, мають тріщини, суттєве відхилення від вертикалі збільшують вартість послуги і затягують процес. Фахівці попереджають про проблеми господарів, утеплення не робиться на погано підготовлених поверхнях.
 • Установка цокольній арматури. Важливо правильно вивести рівень. Професіонали Київ Хоум справляються із завданням оперативно. Замовнику доведеться сплатити планки, дюбеля, використовувані пластикові з’єднувальні елементи для кріплення арматури.
 • Обробка віконних прорізів. Ведеться окремий розрахунок за формування откосів. Зливні конструкції після теплоізоляції виступатимуть на кілька сантиметрів вперед, професіонал врахує розміри. Це не дасть воді стікати по стіні зовні, зволожуючи її. Додатковою послугою вважається закладення зазору між вікном, стартовим профілем для виключення протікання води.
 • Монтаж утеплювача – трудомісткий, коштовний етап, проводиться в дві стадії: перша – установка плит на клейову основу, друга – прибивання матеріалу дюбель-парасолями. Використовуємо клей, спеціальні пластикові цвяхи провідних виробників. Фахівці вибрали пластик не тільки тому, що він дешевше, а тому, що металеві є доріжкою для проникнення холоду в приміщення. Використовувані вироби не можна назвати дешевими.
 • Армування поверхонь і їх декорування. Матеріали для армування купуємо самостійно, грунтуючись на досвіді, декорування проводиться за смаком господаря. Він визначається з видами декоративного оздоблення самостійно. При бажанні, можливий виїзд консультанта разом з клієнтом для вибору колора, фактури.

Складність роботи і вартість обговорюється до підписання договору.

Підвищення ціни можливо через вибір замовником більш складного декорування, дорогих матеріалів.
Витрати, описані вище, становлять кінцевий кошторис теплоізоляції фасаду. Процедури, що проводяться восени, коштують дорожче за рахунок використання вузькоспеціалізованих будматеріалів, навесні-влітку – дешевше. Сума залежить від залучення альпіністів, спеціальної техніки – будівельних колисок, використання лісів, що належать організації, автокранів.

Кожен об’єкт індивідуальний, тільки професіонал може розрахувати кінцеву вартість. Фірма в телефонному режимі надає попередні розцінки.

Зробіть ваш будинок теплим раз і назавжди !!!

Виїзд фахівця безкоштовний для замірів та встановлення кінцевої ціни.

2 thoughts on “Ціна утеплення фасадів”

 1. Доброго дня! Хотілося б дізнатися наступну інформацію!
  Маю приватний будинок! не знаю, що краще обрати: утеплення пінопластом чи мінеральною ватою?
  Чи маю змогу зробити утеплення у розстрочку? Які гарантії ви даєте по виконаній роботі? Чи буде компенсація у разі неякісно виконаних робіт?

  Катерина
  1. Добрий день, Катерино. На жаль, на даний момент ми не надаємо послуги в кредит або розстрочку. Гарантія на утеплення приватного будинку 2 роки, за гарантійними зобов’язаннями передбачено виправлення дефектів, аж до повної заміни системи утеплення. Гарантійні випадки практично не трапляються.

   Kiev

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *