гіпсокартон

Що таке гіпсокартон?

ремонт спальної кімнати на харківському

У наш час, коли від різноманітності будівельних матеріалів розбігаються очі, навряд чи хтось не чув або не бачив гіпсокартон. Гіпсокартон – незамінний помічник при ремонті і обробці квартир, будинків, офісів.

Гіпсокартон виготовляється зі спеціальної гіпсової суміші, залежно від його специфікації(вологостійкий, термостійкий, звичайний), обклеєний картоном і об’єднує в собі практичність використання, екологічність, невисоку ціну. У більшості випадків виступає заміною штукатурки, тому й отримав у народі назву «суха штукатурка». Але не варто забувати і про інші заслуги: швидкість і простота монтажу, вигінний, приймає різні форми, прекрасна адгезія дозволяє наносити на нього різні види шпаклівок, фарб, укладати плитку, камінь і т.д .. З мінусів можу вказати невисоку вологостійкість, навіть такий гіпсокартон не витримає довгого впливу вологості більше 80-90%, можна було б ще додати його невисоку міцність, але при правильному облаштуванні каркаса, недолік зводиться до нуля.

Широка область застосування: стіни з гіпсокартону, монтаж стель з гіпсокартону, перегородок, ніш, куполів, арок, різних декоративних конструкцій і відкосів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *