Ремонт квартир в Броварах та Київській області

Ремонт квартир, будинків, офісів в Київській області, м. Бровари

Ви вирішили зробити ремонт квартири у Броварах? Фахівці Kiev Home тривалий час виконують обробку і ремонтні роботи у будинках і квартирах Броварського району. Дзвоніть, ми утілимо вашу ідею в життя.
Незалежно від того, наскільки часто Ви робите косметичний ремонт будинку (квартири), але рано чи пізно капітального ремонту не уникнути. Повний ремонт-коли змінюється все. Зазвичай це відбувається, коли купують квартиру старого житлового фонду, хочуть виконати повну обробку, використовуючи сучасні матеріали і технології.

Ремонт квартири у Броварах має на увазі заміну електроустаткування, труб водопостачання, каналізації, за бажання можна зробити перепланування усієї квартири або окремо взятих приміщень. Правильний план дозволить заощадити час, засоби і матеріали. Важлива правильна послідовність. Демонтаж старого треба робити з урахуванням нових матеріалів і компонентів, які встановлюватимуться. Наприклад, заздалегідь виконати правильну геометрію дверних, віконних отворів.

Ремонт квартири у Броварах має на увазі заміну електроустаткування, труб водопостачання, каналізації, за бажання можна зробити перепланування усієї квартири або окремо взятих приміщень.

Стадії обробних робіт.

  1. Демонтаж.
  2. Стяжка.
  3. Монтаж електромережі, водопроводу, каналізації.
  4. Стартова обробка стелі, стін, підлоги (вирівнювання цих поверхонь різними матеріалами).
  5. Фінішна стадія обробки.

Демонтаж в ремонті квартир.

демонтажні роботиНа цій стадії необхідно видалити стару обробку стелі, стін, підлоги. Якщо є затверджений план перепланування,то зробити демонтаж частини стін. Підготувати геометрично правильні отвори для нових дверей і вікон.Передбачити місце для нових комунікацій (електропроводки, водопроводу, каналізації).

Облаштування підлоги, виконання стяжки.

У старих будинках бетонні перекриття частенько нерівні.Тому треба залити цементна стяжкастяжку. Раніше для стягування підлоги використали цементно-піщаний розчин. Недолік такого стягування – довге висихання (для паркету до 2-х місяців). Зараз є швидковисихаючі будівельні суміші, що забезпечують висихання в межах декількох днів. Але цей варіант дорожчий. Вибирати вам.

Після демонтажу і стягування підлоги встановлюємо нові вікна, двері, захищаємо їх плівкою від забруднень і ушкоджень, забезпечуючи комфортні умови для подальших внутрішніх робіт. Після демонтажу і стягування підлоги встановлюємо нові вікна, двері, захищаємо їх плівкою від забруднень і ушкоджень, забезпечивши комфортні умови для подальших внутрішніх робіт.

Монтаж електромережі, водопостачання, каналізації.

укладання трубМонтаж електропроводки в стінах і стелі бажано виконати в захисних металевих або пластмасових коробах.

При ремонті квартир в м. Бровари, старому житловому фонді, комунікації часто підлягають повній заміні, багато хто з них перевищив свій термін експлуатації.

З двох типів розводки водопостачання : колекторної і трійникової, люди найчастіше вибирають трійникову. Колекторний спосіб кращий, але у нього більша трудомісткість монтажу, великі витрати на матеріали.

Попередня обробка стелі, стін, підлоги.

Існує два поширені варіанти стартової підготовки стелі і стін.

Перший – це штукатурка поверхонь із застосуванням маяків. Металеві маячки встановлюються так, щоб усі поверхні стелі або стін були рівними. По них рейками-правилами стягується штукатурна суміш. Процес відносно брудний і трудомісткий, застосовується на малих площах, з метою зберегти простір. При великих нерівностях значно збільшується к-ть матеріалів, трудовитрати.

Другий – установка гіпсокартонних листів на стелю і стіни. При точному монтаж стелі з гіпсокартонумонтажі металевих несучих профілів забезпечується рівна поверхня. Швидкий в монтажі, менш трудомісткий, кількість матеріалів не залежить від міри нерівностей стін і стелі. З мінусів, як правило, забирає більше житлової площі, чим штукатурка.
Якщо поверхня з гіпсокартону, залишається закласти усі стики гіпсокартонних листів, проклеїти на стиках і кутах спеціальну сітку. Далі наноситься проникаюча грунтовка, після висихання поверхня обробляється фінішним гіпсом. Шліфуємо фінішний шар. Знову просочуємо проникаючою ґрунтовкою, що забезпечить якісне приклеювання шпалер або міцне фарбування.

шпаклювання стіни в БроварахЯкщо поверхня обштукатурена, ґрунтуємо її, наносимо стартовий гіпс, після – фінішна шпаклівка, шліфуємо, ґрунтуємо.

Остаточний етап ремонту.

На цьому етапі виконується декоративна обробка стелі і стін. Клеяться багети, молдинги, декоративні елементи. Стеля фарбується, стіни обклеюються шпалерами і (чи)також фарбуються.

ремонт квартир Бровари

Потім укладається підлогове покриття (лінолеум, паркет, ламінат, плитка і тому подібне).

Завершуємо ремонт квартири у Броварах установкою люстр, вимикачів, розеток і плінтусів.
Перелік зроблених послуг залежить тільки від потреб, висловлених замовником. Терміни ремонту квартири, будинку у Броварах залежать від об’єму оздоблювальних робіт, найчастіше входять в рамки від 2 тижнів до 2 місяців.

Деякі ціни Kiev Home на ремонт квартир в м. Бровари

ВИДИ РОБІТ ОД/ВИМЦІНА
Стеля з гіпсокартону (пряма)м/кв80
Стеля з гіпсокартону ( 2 рівні )м/кв100
Стіни з гіпсокартону м/кв60
Перегородки з гіпсокартонум/кв100
Шпаклювання стелі ( під фарбування )м/кв70
Шпаклювання стін ( під шпалери )м/кв60
Фарбування стелім/кв30
Поклейка шпалер ( стеля )м/кв45
Поклейка шпалер ( стіни )м/кв40
Армування стін склосіткоюм/кв25
Укладання плитким/кв120
Ламінатм/кв50

Усі ціни на ремонт квартири в м. Бровари

На ремонт квартир в м. Бровари і Броварському районі у нас завжди передбачені акції і знижки.

Виклик майстра для замірів та розрахунок кошторису абсолютно безкоштовно.

т. 093-877-333-7
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *