ремонт і оздоблення квартир, будинків, офісів

Ремонт квартири і будинка Київ і Київська область

Ремонт квартири в Києві або офісу, будинку – важливий і непростий етап. Недорогі ціни і висока якість – мета кожного власника. Мінімізувати витрати з максимальним результатом, поліпшити і надати квартирі неповторність, свій стиль.

Ремонт квартир Kiev Home

Співпрацюючи з Kiev Home, ви отримуєте бажаний результат. Фахівці виконають ремонт і обробку квартири, офісу або частини будинку. Kiev Home – якісний ремонт, виконаний в задані терміни, за прийнятною ціною.

Дзвоніть нам, і ми обов’язково домовимося. 

ремонтні роботи в Києві, креслення

Ремонт житла включає багато чинників і підходити до нього треба відповідально. Все повинно бути прораховано і передбачено. Ремонт квартири, офісу або іншого житла включає безліч видів робіт, іноді невидимих на завершальному етапі обробки, але не менш важливих для комфортного проживання людини і її сім’ї. Так багато інженерних систем і комунікацій невидимі, але про них не варто забувати.

Виконання обробних, ремонтних робіт в приміщеннях будівлі передбачає тісну співпрацю замовника з нашими фахівцями. Кожен елемент приміщення ретельно продумується: розташування розеток, дверей, меблів, планування приміщень, освітлення. Все повинно працювати на людину.

Етапи оздоблювальних робіт

Порядок виконання:

Першим в ремонті квартир проводиться демонтаж. Сюди входить зняття старого покриття підлоги і стін. Необхідно прибрати і винести сміття і пил. Цим зайнятися потрібно в першу чергу, щоб не забруднити покриття і матеріали. Так працювати в приміщенні, очищеному від непотрібних і старих предметів, буде простіше. Сміття слід відразу вивезти, а не тягати його з кута в кут. Окрім демонтажу при ремонтних роботах, треба зробити заміну вікон.
Далі вирівнювання поверхні підлоги. Потрібно визнати, що такий вид роботи необхідно здійснювати практично в усіх квартирах Києва. Робиться вирівнювання шляхом виконання цементного стягування. У магазинах будматеріалів продаються всілякі вирівнюючі суміші. Вони можуть бути рідкими, сухими, такими, що швидко твердіють. На жаль, слід зауважити, що не лише підлогу треба рівняти в київських квартирах. Це треба робити зі стінами, стелями, тобто усіма поверхнями, які в ідеалі мають бути рівними.
Тепер, коли підлога затверділа, саме час налагодити комунікації. На цьому етапі виконується розводка електрики, водопровідної і опалювальної системи. У разі прихованої проводки без штроблення не обійтися. Такий вид робіт вимагає особливої ретельності, серйозного і відповідального відношення. Щоб не виникло проблем, краще відразу все як слід продумати і зробити грамотний монтаж, ніж переробляти, коли ремонт буде вже закінчено. Це спричинить додаткові незручності, доведеться знімати зіпсовану обробку і робити її заміну.
Після установки газу, електрики і водопостачання саме час вирівняти стіни і стелі. Якщо на поверхні багато нерівностей, то треба буде штукатурити. Коли їх мало, то досить виконати шпаклювання. Важливо досягти виключно рівних площин, оскільки вм’ятини і різні виступи дуже помітні і створюють непривабливий вид. На стелю і стіни потрібно нанести в першу чергу ґрунтовку, потім за допомогою шпаклівки усе підрівняти. Після чого затерти.Тепер стіни і стеля в квартирі готові до зовнішнього покриття.
На завершення, на повністю підготовлену площу наноситься зовнішня декоративна обробка. Це може бути укладення плитки, фарбування, обклеювання шпалерами, венеціанська штукатурка. На цьому етапі також рекомендується розставити і закріпити усі стаціонарні електроприлади (розетки, вимикачі, люстри). А далі приступити до оформлення простору за Вашим смаком. Важливо не забувати, що будь-які ремонтно-монтажні роботи аж ніяк не можна виконувати хаотично. Щоб виключити різного роду сюрпризи, потрібний конкретний план дій. Ремонт квартири – справа складна і копітка. Якщо не плануєте займатися ремонтом самостійно, запросіть фахівців Kiev Home, які виконують роботу в короткі терміни і зі знанням справи.

Ремонт квартири в КиєвіУ обробці приміщень застосовується величезна кількість матеріалів: гіпсових і цементних штукатурок, як простих так і декоративних, фарб і лаків на різній основі, штучного і природного каменю, пластика, скла, кераміки, дерева, гіпсокартону і багато чого іншого. Різне комбінування матеріалів доводить їх кількість до безкінечності. Усе це різноманіття вимагає від виконавця особливих знань і загальних, і вузькопрофільних.

Не варто забувати і про художню сторону київського ремонту, з його різноманіттям кольорів, фактур і форм. Усе оточення повинно тішити око, нести радість і затишок.

Якщо ви житель прекрасного міста Бровари, детальніше про ремонт в цьому місті “Ремонт квартир і будинків Бровари“, обробка і облаштування.

Ознайомтеся з цінами на ремонтні та оздоблювальні послуги Kiev Homeпрайс на ремонт і обробку.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *