Укладання природного каменю

Мощення натуральним каменем

Різноманітність властивостей, фактури, колірної гамми природного матеріалу дозволяє реалізувати будь-яку ідею при проектуванні і втіленні в життя вашого проекту. Укладання природного каменю надає неповторності і витонченості. Серед інших принад природного каменю, як обробного матеріалу, слід зазначити екологічні властивості.

Застосовується природний камінь не лише в ландшафтному дизайні, облаштуванні доріжок, облаштуванні фасадів будівель, але і як обробка в ремонті квартир.

Укладання природного каменю на доріжки, пішохідні зони

помити природний каміньДеякі види, особливо піщаник, сланець, потрібно обов’язково мити, на його поверхні знаходиться пісок, пил, залишки глини, деякі ділянки можуть відшаровуватися, їх необхідно видалити.

Якщо покриття з природного каменю планується для пішохідного використання, а не для транспорту і товщина плит не менше 4-5 см, то основу не обов’язково бетонувати. Для створення гравієво-піщаної основи використовується геотекстиль і георешітки, вони запобігають вимиванню і розповзанню основи.підготовка основи під камінь

схема дренажу для доріжокВикопується грунт глибиною 25-30 см, на дно стелять геотекстиль, встановлюється георешітка, засипається щебенем, піском, проливається водою і трамбується.

Якщо рівень грунтових вод високий і часто на поверхні
стоїть вода, необхідно по периметру зробити ефективний дренаж, для відведення води, дренаж багаторазово збільшить термін служби пішохідних зон, після зими не доведеться усувати наслідки.

укладка природного каменю в києвіУкладання натурального каменю робиться з використанням температурних швів, проміжків між плитами від 3-5 мм, такий спосіб оберігає від руйнування плит під дією різних температур.

Мощення натурального каменю для заїздів, зон з транспортним рухом

схема укладання каменю на бетон

Використання інтенсивного або транспортного руху потребує ретельнішої, грунтовнішої підготовки. Основа має бути міцною і довговічною, витримувати величезні навантаження.

Викопавши місце під основу, на дно насипають щебінь 5-10 см, укладають армуючу сітку або в’яжуть арматуру, заливають бетоном, шар 15-25 см, не забувайте про ухил 1-2 °, щоб не застоювалася вода.
Якщо камінь не оброблений, рваний, укладання починають, заздалегідь розклавши плити, підібравши і підігнавши шви, після на поверхню наносять клей і кріплять на своє місце.

Укладання природного каменю на бетонну основу проводиться із застосування спеціальних клейових складів, такі клеї мають бути морозостійкими, еластичними, здатними витримувати якомога більше циклів замерзания-розмерзания. Трапляється: люди або самі будівельники, в цілях економії, використовують клей для облицювання плитки у середині приміщення, наслідки такої роботи плачевні, щось переробляти іноді стає важче, чим розпочинати з початку.

  • Не залишайте надлишки клею на поверхні каменю, такі ділянки замиваються водою, затверділий клей не видалити без механічної дії, псується природний вид.
  • Слід укладати доріжки і майданчики з ухилом 1-2 °, це важливо.
  • При укладанні природного каменю не допускаються порожнини між основою і каменем. Порожнечі можна визначити по дзвінкому звуку при постукуванні по поверхні. Таке покриття не витримає навантаження на поверхню, а вода, що потрапила в порожнину, при замерзанні відірве, зруйнує дорогий матеріал.

доріжка мощена природним каменем

Доріжки, мощені натуральним каменем, – прекрасне обрамлення будь-якого ландшафтного дизайну. Облицювання фасадів будинків природним каменем, малих архітектурних форм додає неповторного стилю, підкреслює архітектурну витонченість. Доріжки допомагають формувати зони на ділянці, вони об’єднують важливі об’єкти, красиво вимощені природним каменем, стають домінантними в дизайні саду.

Ми допоможемо вам підібрати і виконати укладання природного каменю для створення колориту, стилю.

Замовляйте укладку натурального каменю ☎ 099-705-28-99
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *