Автополив — автоматизована система зрошення, що функціонує за заздалегідь визначеним графіком та створює необхідне зволоження грунту. Облаштовується з урахуванням кліматичних умов Києво-Святошинського району. Дозволяє замінити звичні шланги і лійки на території будь-якої ділянки в Милі, Цайкі, Мощун, Лісниках та інших населених пунктах за Великій Окружній.

Автоматичний полив виступає альтернативою ручному зрошенню при озелененні присадибної ділянки та облаштуванні газону. При цьому він багаторазово перевершує його за ефективністю зволоження за рахунок дозованого і точкового розподілу рідини при посадці рослин та догляд за ними. Власникам заміської нерухомості в Хотові, Гатне, Боярці, Чабанах не потрібно витрачати багато часу на виконання важливої обов’язки.

Спеціалізовані бригади на автомобілях Kyiv Home
Весной благоустрій території на Борщагівці і в інших місцях починається з розконсервації системи, очищення форсунок від забруднень. Також проводиться:

 • корекція програми зволоження;
 • підключення насоса;
 • регулювання секторів і ефективних радіусів зрошення.
Монтаж автополива дозволить забути про необхідність регулярного відвідування дачі або саду з метою зволоження рослин. Система функціонуватиме і забезпечувати полив навіть при тривалій відсутності господарів, які зможуть дозволити собі вирушити в тривалу відпустку.
Проектування системи автоматичного поливу дозволяє встановити датчики температури, вологості грунту, щоб забезпечити дощування в той час, коли це дійсно потрібно. Це означає, що озеленення буде проводитися з максимально високим ККД. Всі елементи системи розташовані під грунтом на глибині 25-30 см, тому вони не заважають займатися звичайними справами.
Монтаж і проектування автоматичного поливу
Щоб посадка рослин пройшла успішно необхідний автоматичний полив. Він створить регулярне циклічне зволоження з грамотно встановлені проміжки часу, що допоможе адаптуватися на новому місці культурному рослині. Рівномірний зрошення елементів ландшафтного дизайну, грядок і теплиць гарантує статичність обладнання і правильне розміщення зрошувачів.

Процедура оформлення замовлення

Замовити озеленення, проектування автополива і місця посадки рослин на ділянці або прибудинкової території можна в будь-який час доби на офіційному сайті компанії Kiev Home. Звернутися за допомогою до професійних фахівців в сфері ремонту, ландшафтного дизайну, благоустрою території можуть жителі всіх населених пунктів Києво-Святошинського району. Перед подачею заявки клієнтам пропонується ознайомитися з портфоліо, дізнатися середню вартість цікавлять робіт і навіть зробити попередній розрахунок на онлайн-калькуляторі автополива.

Порядок сотрудничества

Замір ділянки для проектування та дизайну

Після звернення клієнта і проведення консультацій на об’єкт виїжджає фахівець компанії для проведення замірів і фотозйомки. Далі складається кошторисна документація, розробляється проект автоматичного поливу і озеленення, відповідно до якого проводяться необхідні операції. Всі попередні роботи, а також консультації для замовників компанії повністю безкоштовні.

На завершальному етапі клієнт приймає об’єкт, після чого він здається в експлуатацію. В подальшому виконується сервісне і гарантійне обслуговування.

На сайті представлена форма зворотного зв’язку для клієнтів, яка дозволяє швидко отримати відповідь на питання чи проконсультуватися з проблеми. Щоб оформити замовлення на ландщафтний дизайн в Києво-Святошинському районі або роботу з облаштування інших об’єктів досить ввести наступну інформацію:

 • ім’я;
 • телефон;
 • Адреса електронної пошти;
 • Текст повідомлення.

14 + 13 =

Також можна написати звернення за вказаною на сайті e-mail або зателефонувати за номерами Kyiv Home. Компанія має акаунти в Facebook, Twitter, де теж можна вийти на зв’язок з її співробітниками.

Монтаж автополива в Києво-Святошинському районі

Монтаж автоматичного поливу в Києво-Святошинському районі
Монтаж автополива в Києво-Святошинському районі починається з підготовки траншей. У них розміщується основна магістраль, по якій тече вода. Вони облаштовуються таким чином, щоб залишити в цілості насадження. При необхідності видалення газону необхідно забезпечити його зволоження, особливо якщо день теплий і сонячний. Якщо магістраль перетинається з доріжками прокладаються гільзи.
Тільки оригінальна продукція
Монтаж труб поливу в траншеї

Проектування передбачає розміщення магістралей всередині траншеї на глибині до 30 см, з’єднання здійснюється за допомогою трійників і куточків. Далі підключаються дощовики і інші елементи системи.

Монтаж автоматичного поливу в Музичах, Ходосівку, Горбовичах, Княжичах, Тарасівці, Новосілках, Петропавлівській Борщагівці та інших населених пунктах в межах Великої Окружної проводиться з використанням компресійних фітингів або методом контактно-стикового зварювання. Дощовики спочатку скручуються з фитингом за допомогою гнучкого коліна. Готовий до експлуатації дождеватель встановлюється на трубу, заздалегідь розкладену в траншеї.
Монтаж і благоустрій електромагнітних клапанів фахівцем Kyiv Home
Електромагнітні клапани автополива розташовуються в грунті на глибині 20-30 см, для цього готується піщано-гравійне підставу товщиною до 10 см, що грає роль дренажу. Вони встановлюються всередині пластикових боксів для зручного доступу і швидкого обслуговування. Їх зовнішні кришки максимально точно встановлюються на рівні газону.
Електрокабелі та труби системи автополиву на Борщагівці
Разом з магістраллю в траншеях розміщуються електрокабелі в Гофротрубка, з’єднання забезпечують водонепроникні канали. Контролер і датчики, які допоможуть в озелененні прибудинкової території на Софіївській Борщагівці та в районі Великої Окружної можуть монтуватися як всередині будівель, так і зовні. Вибір насоса визначається відповідно до проекту і його технічні характеристики не повинні виходити за межі розрахунків.

Натуральний газон в Києво-Святошинському районі

Газон в Києво-Святошинському районі

Для початку необхідно підготувати ґрунт, очистивши її від сміття, каміння і бур’янів, нерівності розрівнюються граблями. Як альтернативний варіант – завезення ґрунту для озеленення. Для глинистих і торф’яних грунтів краще зробити дренаж з гравію або битої цегли.

Перед початком посіву газону земля пухка граблями, для дозованого розподілу насіння рекомендується використовувати спеціальний пристрій. В першу чергу засіваються краю майданчика, для прискорення проростання насіння їх змішують з сухим добривом. Після закінчення посіву земля додатково трамбується, що позбавляє від нерівностей.
Співробітники Kyiv Home вирівнюють ділянку

Обслуговування ділянок на Борщагівці і в Києво-Святошинському районі

Безперебійна робота автополива на Борщагівці, Святопетровском, Віта-Поштовій, Білгородці, Крюковщине, Дмитрівці, Вишневому та інших селищах забезпечується профілактичним обслуговуванням.
При консервації на зиму демонтується насос, з якого зливаються залишки води. Крани в зоні насоса залишаються відкритими. Далі до трубі, що подає підключається компресор, після досягнення тиску в 3 Бар послідовно відкриваються зони поливу, при цьому потрібно дочекатися появи з форсунок повітря.
Консервація системи автополиву
При консервації на зиму демонтується насос, з якого зливаються залишки води. Крани в зоні насоса залишаються відкритими. Далі до трубі, що подає підключається компресор, після досягнення тиску в 3 Бар послідовно відкриваються зони поливу, при цьому потрібно дочекатися появи з форсунок повітря.

Догляд за газоном на Борщагівці і в Києво-Святошинському районі

Посадка рослин не єдине відповідальний захід. Важливо правильно доглядати за газоном, незалежно від того, де проживають власники в Святопетровском, Віта-Поштовій, Білгородці, Крюковщине, Дмитрівці або Вишневому.
Стрижка та догляд за газоном в Софіївській Борщагівці

Навесні після сходу снігу забирається листя і сміття, в травні після досягнення травою висоти 10 см виконується перша стрижка на 4-6 см. Вноситься азотне добриво або стартова сміти на зразок Fertika для відновлення коренів і стимулювання зростання. Якщо з’явився грибок, щоб не зіпсувати ландшафтний дизайн газон обробляється фунгіцидами.

Озеленення ділянки на Софіївській Борщагівці, в Хотові, Гатному, Боярці, Вишневому, Чабанах, Горенке та інших населених пунктах вимагає проведення аерації газону після 2-3 стрижки. Основні літні роботи – боротьба з бур’янами, своєчасне і достатнє зволоження, яке забезпечить монтаж автоматичного поливу. Також вносяться добрива у вигляді комплексних сумішей (Actiwin, Bona Forte та інші). Для захисту газону від пересихання або перезволоження проводиться мульчування спеціальною сумішшю.
Аерація газону на Борщагівці
Восени газони в Софіївській Борщагівці, Петропавлівській Борщагівці та інших місцях готують до зими. Ще раз проводиться аерація, рослини підгодовуються фосфорними і калійними добривами. Полив ведеться тільки в суху погоду, стрижка газону не частіше ніж один раз на півмісяця. Перед випаданням снігу забирається опале листя і розкладається мульча для запобігання вимивання грунту.

Чому варто звернутися в Kyiv Home

Компанія Kiev Home протягом 15 років займається благоустроєм будинків і прибудинкових територій в Києво-Святошинському районі. Основна діяльність пов’язана з проектуванням, озелененням, посадкою рослин, ландшафтним дизайном, монтажем автоматичного поливу, установкою систем тепло- та енергозбереження, а також ремонтом і обробкою приміщень.

Послуги із благоустрою й ландшафтний дизайн в Києво-святошинському районі
Компанія працює для приватних домовласників на Окружний, в Стоянці, Круглику, Бобриці, Гореничах, Дмитрівці, Крюковщине, Капітанівці, Білгородці, Святопетровском, Віта-Поштовій та інших селах.
Переваги співпраці з Kyiv Home:

 • багаторічний досвід реалізації проектів в будівництві та облаштуванні територій;
 • застосування індивідуального підходу до замовника при виконанні будь-якого виду робіт;
 • гнучка система знижок;
 • безкоштовні консультації;
 • швидкі терміни реалізації проекту;
 • професійний монтаж автоматичного поливу і багатьох інших об’єктів;
 • особливу увагу постійним замовникам компанії;
 • робота на основі офіційного договору;
 • штат досвідчених співробітників з солідним досвідом роботи;
 • використання перевірених матеріалів і обладнання;
 • доступна вартість послуг без рекламних накруток, що відповідає обсягу і характеру робіт.
Ландшафтний дизайн на Софіївській Борщагівці
Співробітники компанії змонтують автополив на Окружній, позбавивши клієнтів від розмотування і переносу довгих шлангів, а також створять газон для ігор, спортивних занять, відпочинку або декору. За бажанням замовника може бути оснащений декоративна водойма різного призначення – для розведення риб або для естетики.

Органічно доповнять простір ділянки функціональні архітектурні форми – зона барбекю, альтанки, тераси, майданчики, доріжки, ігрові та спортивні простору. Після введення в експлуатацію силами співробітників компанії проводиться роботи по сервісному обслуговуванню об’єктів.

Наші роботи в Києво-Святошинському районі

У розділі «Портфоліо» представлені завершені проекти, здійснені співробітниками Kiev Home в Києво-Святошинському районі. Компанія присутня на ринку понад 15 років і за цей час виконала сотні замовлень приватних домовласників в Михайлівці-Рубежівці, Бобриця, Гореничах, Чабанах і інших селах.

Головний напрямок діяльності компанії – озеленення, створення газонів, благоустрій приватних дворів, будинків, котеджів, ділянок. Результатом роботи виступає облагороджена, функціональна територія, яка радує око і робить життя комфортним. Кожному клієнту компанії гарантується креативний підхід і надання деталям екстер’єру естетичних властивостей.

Замовити монтаж автополиву або озеленення на свой участок

093-877-333-7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...