плити для доріжок

Бетонні плити для доріжок і майданчиків

Доріжка для ділянки – важливий і невід’ємний елемент. На нашому ринку будматеріалів присутня безліч варіантів покриттів садових доріжок різної якості і цінової категорії.

доріжка в саду з каменю

Садова доріжка з плит

Види покриття

Найбільш затребувані – жорсткі садові доріжки. До твердого покриття відносяться наступні матеріали: дерево, цегла, бетон, камінь. На сьогоднішній день використовується більше десятка видів натурального каменю (пісковик, граніт, мармур, кварцит, доломіт, галька і т.д.), причому як у природному, так і вже в шліфованому, підігнаному під відповідні розміри вигляді. Звідси і різноманітність фактури матеріалу: від полірованих до колотих і грубих. Різноманітна і колірна гама (залежить від особливостей породи каменю). До речі, натуральному каменю за експлуатаційними характеристиками навряд чи хтось може скласти гідну конкуренцію. Природний камінь – надзвичайно міцний і довговічний матеріал.

Бетонні садові плити та бруківка

Бетонну доріжку зазвичай застосовують для міцних майданчиків перед гаражем, а також у місцях, де потрібна рівна площина для транспорту. Крім того, бетон заливають у місцях занадто інтенсивного пішохідного руху, тобто перед будинком. При виготовленні садової доріжки використовують тротуарні бетонні плити. Бетонна плитка (“старе місто“) імітує натуральну бруківку, але має більш низьку вартість, за рахунок чого здобула велику популярність.

тротуарна плитка

Комбінація тротуарної плитки

Бетонна тротуарна плитка випускається різної форми, розміру, кольору і т.д. Їх часто комбінують між собою, отримуючи незабутній орнамент візерунків і кольорів. З бетонного каменю можна створювати як широкі майданчики, так і вузькі доріжки. Така конструкція неймовірно тверда і довговічна.

Бетонну плитку найбільш часто використовують в якості матеріалу для укладання садових доріжок. Відмінністю продукту є багатий вибір форм, а також колірних рішень. При дотриманні правильної технології івиготовлення штучної бруківки та садової плитки, а також укладання, ваші доріжки прослужать багато десятиліть.

Найбільш поширені плити, виготовлені пресованим способом і за допомогою лиття. Дана плитка володіє різними властивостями, що залежать від технології виготовлення. Технологія пресованого методу знижує морозостійкість і міцність матеріалу, але значно підвищує його естетичні можливості, даючи вам чи вашому дизайнерові необмежені можливості. Лита плитка характеризується більш високими показниками міцності. Досягається такий показник завдяки застосуванню у виробництві піщаної основи і спеціальних умов, для того щоб плитка набула високої міцності.

Заливка садової доріжки формою

Заливка доріжки з допомогою форми

Крім вищеописаних матеріалів, для спорудження садової доріжки застосовують дерево і цеглу. Але таке покриття набагато поступається за експлуатаційними характеристиками і довговічностю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *