Хвороби газону

Хвороби газону, лікування та профілактика

Захворювання газону є показником того, що газон не отримує належного догляду. Злаки трав починають хворіти, коли їх імунітет ослаблений, неправильний догляд, важкі кліматичні умови. Велика рідкість, коли хворіє газон з правильним доглядом. Чи легко дивитися, як хворіє і гине ваш газон ? Багато захворювань газону не так просто визначити чи відрізнити один від одного, захворювання легко сплутати з шкідниками або з симптомами поганого догляду. Не панікуйте, у нас є деякі поради, які допоможуть вам визначити і вилікувати ваш газон.

  • Різні види трав по-різному схильні до захворювань.
  • Збудники, які можуть викликати захворювання, в основному, потрапляють в категорію грибів.
  • Особливе значення має рання діагностика, коли хвороба локалізована і не поширилася по всьому газону.

Як завжди, дотримуйтесь інструкцій для кожного фунгіциду для того, щоб замість лікування не нанести непоправної шкоди.

Бактеріальні патогени були виявлені зовсім недавно. Гриби, в основному види паразитичних рослин, які отримують живлення від господарів (ваш газон). Вони можуть бути розділені на типи грибів, які вбивають свого господаря і рухаються далі на нові території, і гриби, що не вбивають свого господаря, постійно паразитують на ньому.

Профілактика хвороб

Краще лікування – це профілактика. Правильний і сумлінний догляд – запорука вашого здорового газону. Правильний полив, регулярна стрижка на потрібній висоті (не косити занадто низько). У деяких випадках збудника можна перенести з газонокосаркою, якщо ви наймаєте людей для косовиці.

Трав’яна повсть також є живильним середовищем для багатьох захворювань. Повинна проводиться аерація і скарифікація частіше, якщо необхідно (2 рази на рік), щоб зменшити шар повсті (не більше 1 см) і не дати їй злежуватися. Поліпшення дренажу, якщо вода постійно стоїть калюжами після сильного дощу. Будьте обережні з надмірним поливом або поливом в неправильний час доби, читайте як поливати газон.

Фунгіциди в боротьбі з хворобами

Найбільш поширені елементи боротьби полягають у використанні фунгіциду на газоні. Існує величезна кількість фунгіцидів, вам потрібно вибрати,що підходить саме вашому газону. Деякі з фунгіцидів широкого спектру, крім лікування, можуть також нанести шкоду.

Хвороби можуть утворювати стійкість до фунгіцидів після багаторазового використання. Постарайтеся звести до мінімуму це за рахунок використання різних типів фунгіцидів.

Ось список поширених захворювань газонів і заходи, якими можна запобігти майбутнім інфекціям.
фотографії хвороб збільшуються

захворювання газону

ЗАГАЛЬНА НАЗВАОПИСПРОФІЛАКТИКАХІМІЧНЕ ЛІКУВАННЯ

Антракноз
хвороба газона Антракноз
Часто виявляється в вологих умовах, коли рослини перебувають у стані стресу. Плями мають нерівні краї, бурого кольору, поширюючись зливаютьсяКраща профілактика для антракноз часта аерація. Поліпшення водовідведення, згрібання листя з поверхні газону
азоксистробін, ципроконазол, флудіоксоніл, міклобутаніл, метил, триадимефон
Снігова пліснява(Фузаріоз)хвороба снігова пліснява Фузаріоз є найбільш поширеним захворюванням таких сортів, як тонконіг лучний і костриця, в регіонах, де сніг випадає і лежить на газонах протягом тривалого часу.Краща профілактика фузаріозу часта аерація. Поліпшення водовідведення, згрібання листя з поверхні газону.Найбільш поширеним фунгіцидом, використовуваним для Снігової цвілі є беноміл.
Різоктоніоз
хвороба газона Різоктоніоз
Найбільш схильні такі сорти, як Бермуди, тонконіг лучний, мітлиця, Сент-Огастін і райграси в регіонах з високою вологістю та / або в затінених місцях. Зазвичай починається як невелика пляма і швидко поширюється назовні кругом або у формі підкови до 40-50см завширшки. Краща профілактика для ризоктоніозу, часта аерація, знизити затіненість постраждалих ділянок і слідувати графіку внесення добрив для запобігання перенасичення надмірною кількістю азоту.Найбільш поширені фунгіциди, використовувані для лікування різоктоніозу є: беномілом, і хлороталонілом.
Доларова плямистість хвороба газона Доларова плямистістьДоларові плями є найбільш поширеним захворюванням для мятліка лугового, мітлиці і бермуди у вологому кліматі. Вони отримали свою назву від їх невеликого розміру з срібний долар, коричневого або солом'яного кольору. Доларові плями, як правило, процвітають в посушливі часи при низькому рівні азоту.Краща профілактика - своєчасна аерація, полив в ранкові години, видалити зайву солому (трав'яний повсть), слідувати графіку внесення добрив, щоб допомогти збільшити кількість азоту на Вашій ділянці.Найбільш поширені фунгіциди: беноміл, anilazine і тіофанат.
Відьмові КільцяВідьмові Кільця на газоніВідьмові Кільця можуть рости на більшості трав. По всьому периметру кільця, як правило, стають коричневого кольору і ростуть гриби, поганки. Кільця зазвичай ростуть в грунтах, що містять деревне сміття і / або старі пні розкладаються.Краща профілактика для відьмового кільця, провести аерацію ураженої зони, полив в ранкові години, видалити зайвий трав'яний повсть, і слідувати графіку підгодівлі, щоб підвищити рівень азоту.Лікування препаратами не визначено.
іржа
хвороба газона іржа
Збудник гриби роду Puccinia. При виникненні захворювання на травинках з'являються плями червоно-коричневого кольору. Діагностувати захворювання можна якщо кілька уражених травинок протягнути через серветку або рушник, якщо залишиться коричневий наліт, рослини уражені іржою. Частіше хворіють райграси і тонконіг лучний, іржа, як правило, процвітає в умовах: ранкової роси, тіні, високої щільності ґрунту.Краща профілактика для іржі, аерація вашого газону, полив тільки в ранкові години, зменшити тінь на траві, косити частіше і не мульчувати скошеною травою; слідувати графіку підгодівлі, щоб збільшити кількість азоту на вашій ділянці.Найбільш поширені, використовувані фунгіциди, використовувані: триадимефон і Anilazine.
Червона нитка Червона нитка хвороба газонаЧервона нитка є найбільш поширеним захворюванням для овсяниці, райграс і Кентуккі. Виявляється у вологому і прохолодному кліматі. Захворювання «червона нитка» отримало свою назву від рожево-червоних ниток, які утворюються навколо листових пластинок і пов'язують їх разом. Зрештою, трава стане коричневою, і уражені місця будуть найбільш помітні при намоканні.Краща профілактика для червоної нитки є аерація і видалення зайвого трав'яного повсті. Часта стрижка на потрібну висоту, зменшити затіненість газону, відповідно до звичайного графіка внесення добрив. У тому числі може допомогти калій в програмі добрив.Найбільш поширеним фунгіцид для боротьби з червоною ниткою є хлороталоніл.
Борошниста роса Борошниста роса хвороба газонуТрава виглядає, як ніби її посипають борошном. Мятлик лучний і тінисті області є найбільш чутливими. Трава буде чахнути і вмирати.Полив тільки вранці, зменшити затінення, аерація і перевірити дренаж.Фунгіцид.
Пітіозная коренева гниль хвороба газона пітіозная коренева гниль Початкові симптоми кореневої гнилі з'являються як пожовтіння світло-зеленими круглими плямами, які можуть змінюватись в розмірах від 10 до 80 см. У діаметрі. Коріння матимуть білуватий вигляд з спорадичними чорними поразками.Не допускати через мірного поливу, пере удобрення ґрунту і не косити, коли трава мокра.Фунгіцид.
Головня
хвороба газона головня
Викликається грибком, який розвивається разом з дерном і зимує в його корінні. Ділянки листя, уражені грибком, спочатку знаходяться під шкіркою, остання пізніше тріскається, і з тріщин з'являються грибні спори. На листі, уражених сажкою після цього можна розгледіти димлячі смужки бурого або чорного кольору. Розсипаючись, суперечки заражають сусідні рослини.Важко лікується. Лікувати з системним фунгіцидом в жовтні або на початку березня. Полив повністю після нанесення.Уникайте надмірного поливу, скоротити трав'яний повсть.
Якщо Ваш газон схильний до захворювань, обов’язково відвідайте сторінку ➢Догляд за газоном“.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *