Підготовка ділянки для газону

Підготовка ділянки і планування ґрунту для посіву газону

Вам потрібна підготовка ділянки під газон, формування і планування грунту. Співробітники Kiev Home більше10 років займаються підготовкою, посівом і доглядом за газоном. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте допомогу і об’ємну інформацію по формуванню, підготовці, догляду за газоном.

Телефон для замовлень і консультацій ☎ 093-877-33-37

розрівнювання ділянки граблямиЗусилля, витрачені на підготовку ділянки, планування грунту і якість грунту для газону, незмінно позначаться на здоров’ї і зовнішньому вигляді вашого газону.

підготовка і культивування ділянкиДілянка має бути стабільна, вирівняна і утрамбована, грунт не повинен вимиватися і просідати. Більшість підготовчих робіт ділянки проводяться вручну, хоча і не виключається застосування техніки і спец. інструментів.

На ділянці, де планується облаштування газону, не мають бути присутніми бур’яни, для цього застосовується прополка і гербіциди загальної або селективної дії. На більшості будівельних майданчиків ґрунт занадто ущільнений, а в його складі спостерігається значна кількість будівельного сміття, така ділянка не придатна для посадки газонної трави. Сильно ущільнений ґрунт не дозволить кореням газону рости, дихати, отримувати поживні речовини, а сміття, що розкладається, його отруюватиме. Такий газон приречений. Додавання 5-7 см згори ущільненого шару, трохи поліпшать ситуацію. Зрештою ви матимете газон, але він матиме неглибоку кореневу систему, дуже сприйнятливий до посухи впродовж літнього періоду і перезволожений в осінньо-зимовий період, можливо, вимерзатиме.

підготовка ділянки під газон
Краще рішення – прибрати буд. сміття, заборонувати ґрунт, внести органічні добрива ( тобто компост, торф, тирса, та ін., що розкладається ), спланувати ґрунт. Підготовка сприятливого грунту для газону- процес досить трудомісткий. У нашій країні, зокрема в Київській, Чернігівській і інших областях, багатих на чорнозем, поступаються іншим методам, купують і завозять готовий ґрунт, який необхідно тільки спланувати по ділянці. Товщина такого шару повинна бути не менше 10 см. Тепер ділянка готова для посіву газонної трави.

Безумовно, усе це можна зробити і самому, але краще, щоб цим займалися відповідальні фахівці. Фахівці Kiev Home допоможуть в рішенні ваших завдань по облаштуванню присадибної ділянки.

Не варто забувати і про облаштування автоматичного поливу газону і внесення добрив, тоді ваш газон радуватиме вас прекрасним і здоровим виглядом.

укладання газону на вирівняний грунт

Дізнайтеся ціни на підготовку ділянки та інші ландшафтні роботи в прайсі ландшафтних робіт.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *