дренаж ділянки

Дренажна система приватної ділянки

дренаж на ділянціНа етапі планування робіт, пов’язаних з освоєнням ділянки, ландшафтним дизайном, забудовою присадибної ділянки і так далі, багато хто і не думає про талі, зливові і грунтові води, які можуть доставити силу-силенну проблем, з якими доводиться боротися практично цілий рік.
Талі води ранньої весни можуть доставити чимало турбот і копіткої праці, часто буває, що за декілька днів тане сніг, який падав і лежав місяцями. Дощова вода після зливи, ґрунтові води, що піднімаються, – і ваша начебто ідеальна ділянка перетворюється на болото. Якщо це не передбачити, вода знищить все, що будувалося і насаджувадось, будови і їх фундаменти, доріжки, трав’яні газони, декоративні і плодові дерева іт.п.

система дренажу

Монтаж дренажу фахівцями Kiev Home

Підходити до монтажу дренажу ділянки потрібно з великою відповідальністю, тому що дренаж – запорука благополуччя вашої ділянки. Фахівець, що проектує дренаж ділянки, повинен брати до уваги особливість місцевості, ландшафт ділянки, будови, майданчика, садової доріжки, особливість покрівлі будівель, розрахувати і передбачити потрібний переріз водостоків, труб, об’єм резервуарів, місце і способи відведення надмірних вод без шкоди для ділянки. Враховувати використання дощової води для поливу, просто відводячи її за ділянку.
Такими відповідальними питаннями повинен займатися фахівець. Усі питання поставити, а також зробити замовлення системи дренажу під газон в Київській області ви можете по тел. 093-877-33-37

дренаж ділянки в Києві

Фахівці Kiev Home розрахують і змонтують систему стічного дренажу ділянки, враховуючи структуру присадибної ділянки і ваші побажання.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *