інженерні системи ділянки та саду

кнопка сайту автоматичний полив  кнопка дренаж ділянки  освітлення ділянки-ілюмінація

Інженерні системи присадибної ділянки

Першим етапом в реалізації розробленого проекту ландшафтного дизайну є облаштування інженерних систем.
У поняття інженерних систем входять роботи по облаштуванню дренажу і зливної каналізації, автоматичного поливу, обігріву доріжок, штучних водойм з системами фільтрації і подання води, освітлення ділянки і так далі.

Заздалегідь наші фахівці проведуть ґрунтовий і гідрологічний аналізи ділянки.
Кожна з названих систем важлива для створюваного ландшафту. Дренаж потрібний для правильного розподілу вологи по усій території. Зливові стоки і каналізаційні колодязі виконують функцію, що водовідводять, збирають дощову воду і перешкоджають підтопленню фундаментів існуючих будівель. Система автоматичного поливу дозволить радіти весняній зелені Вашого ландшафту в найпосушливішу погоду. Обігрів доріжок запобігатиме падінням Вас і Ваших гостей взимку. Система штучних водойм дозволить літом насолоджуватися прохолодою в затінку дерев біля води, що тече. Штучне освітлення подарує можливість створити у Вашому саду атмосферу свята або затишку.
Правильне функціонування і розташування усіх систем дозволить насолоджуватися красою створеного ландшафту цілий рік і у будь-яку погоду. Реалізовані нами проекти по формуванню ландшафту і озелененню територій дозволяють з упевненістю стверджувати, що ми зможемо підібрати для Вас оптимальне рішення.

інженерні системи заміського будинку
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *