Освітлення ділянки

Освітлення і ілюмінація ландшафту

Монтаж систем освітлення ділянки. Фахівці Kiev Home виконають роботи по монтажу і проведенню освітлення ділянок в Києві і Київській області. Тел. 093-877-33-37

освітлення ділянок у вечірній час

Підсвічування доріжок

Додавання освітлення і ілюмінації доріжок збільшує видимість пішохідних зон на вашій ділянці, забезпечує безпечне пересування в темний час доби. Освітлення ділянки, доріжок і майданчиків несе в собі не лише здатність бачити і пересуватися увечері і вночі, але і передає контури, витончені лінії ваших пішохідних зон, красу обробки і так далі.
Майстерно подане світло дарує вашому саду друге життя. Ділянка у вечірній і нічний час виглядатиме зовсім інакше, а використання нових технологій LED, датчиків руху, збереження енергії, вбереже від зайвих витрат.

освітлення пішохідної зониосвітлення нічного газону

Підсвічування барбекю

Якщо у вас є відкритий гриль або барбекю, ландшафтне підсвічування поряд з цим місцем приготування і відпочинку принесе немало чудових емоцій і вишуканих блюд вам і вашим гостям.

Освітлення для безпеки

Темна і неосвітлена ділянка може привертати до себе увагу злодіїв і вандалів. Освітлення дверей, ворот і, загалом ділянки, здатне відлякати неприємну публіку. Камерам відеоспостереження вночі також знадобиться світло. З новими LED технологіями нічне підсвічування стає ще і економічним.

Освітлення пересування

Творчі ландшафти часто мають складну форму з підйомами і спусками, сходами і подіумами. Покрокове підсвічування східців і поручнів, майданчиків і альтанок не залишить без емоцій жодної людини.

освітлення саду з водоймою вночі

Освітлення підкреслює

Використовуючи різні методи освітлення і ілюмінації, можна виділити архітектурну красу вашого будинку, включаючи конструктивні кути, особливості ліній даху, козирків і фронтонів. Ми також можемо виділити особливості в ландшафті. Декоративна водойма сама по собі викликає безліч позитиву, а водойма, що вміло підсвічується, в темряві викличе ейфорію і незабутні спогади. Дерева, що підсвічуються в темряві, і рослини виглядатимуть незабутньо і набудуть нового вигляду, який вдень ви б і не уявили.

Настрій ландшафту

підсвічування декоративного водоймища

Персонал Kiev Home допоможе м’яко освітити і підкреслити певні області вашого маєтку для створення бажаних, неповторних ефектів, таких як низьке, ковзаюче світло, романтичне освітлення навколо озер, басейнів і зон відпочинку.
Освітлення в темний час доби дає нове життя вашій ділянці, малює нові образи, яскраві контрасти. Чарівливі обійми променів світла подарують бурхливі незабутні відчуття, благородство і піднесеність. Нічна ілюмінація внесе художню цінність в кожну деталь вашої ділянки.

Для оформлення замовлення тел. 093-877-33-37

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *