ландшафтні роботи в Київській області

Ландшафтні роботи в Києві і Броварах

Ландшафтні роботи – це продовження ландшафтного дизайну, його складова. Озеленення, газон, автополив, будівництво водойм і ставків, альпійських гірок, доріжок, зон відпочинку і так далі – це робота по зведенню прекрасного і неповторного куточка затишку і комфорту.

ландшафтні роботи в києві

Якщо стиль ландшафтного дизайну, з його образами, нарисами, кресленнями і ескізами – це душа ділянки, то ландшафтні роботи – його тіло, втілення думок, ідей, планів в дійсність. Фахівці Kiev Home тривалий час створюють і облаштовують приватні ділянки в Києві, Київській області, особливо у Броварах, роблять сервісне обслуговування і консультують безліч людей. Фахівці Kiev Home будуть раді вам допомогти.

Стилі ландшафтного дизайну.

ландшафт в китайському стиліРоботи по облаштуванню ландшафту різноманітні, багато що залежить від стилю ландшафту (китайський, японський, хай-тек, індустріальний і так далі), вживаних матеріалів, переваг замовника. Зігнуті дахи в китайському стилі оригінально виглядають, але складніші і дорожчі в монтажі, а постмодернізм припускає асиметрію у всьому, включає незвичайні, химерні елементи і архітектуру. Пейзажний стиль є максимальним єднанням з природою, повною відсутністю урбаністичних деталей і тому подібне.

Види ландшафтних робіт компанії Kiev Home:

І багато іншого!

Роботи на ділянці можуть виконуватися цілий рік. Деякі види робіт проводять навіть взимку: висадка крупномірів, підготовка і формування ландшафту ділянки. Але левова частка робіт доводиться на весну-літо-осінь, саме в цей період виконуються роботи по укладанню декоративного каменю, засіваються і стеляться газони, зводяться ставки і басейни, встановлюються системи автоматичного поливу, висаджуються рослини, будуються барбекю і тому подібне.

Ландшафтні роботи – складний і копіткий процес, що вимагає від виконавців високої кваліфікації і досвіду. Проект дизайну – ідея, втілення її в життя може зажадати величезних зусиль, ресурсів і нестандартних, креативних підходів. Але від цього ділянка стає неповторною, унікальною, ексклюзивною.

Роботи на ландшафті складають чималу частину бюджету дизайну ділянки.

Чому саме ми? Тому, що:

  1. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте саме те, що хочете, результат ваших уявлень.
  2. Фахівці Kiev Home мають величезний багаж якісно виконаних проектів.
  3. Ви потрапляєте в нашу клієнтську базу, отримуєте додаткові знижки, маєте привілеї в отриманні консультацій і сервісного обслуговування.

Дзвоніть нам – і ми разом зробимо світ прекраснішим!

ландшафтний дизайн Kiev Home

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *