ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн присадибної ділянки

Ландшафтний дизайн складний і багатогранний, об’єднує в собі усе різноманіття видів діяльності різних галузей і напрямів, таких як, озеленення і флористика, створення газонів, облаштування системи автоматичного поливу, освітлення ділянки, будівництво і оздоблення. Від фахівця, який створює унікальний куточок життя, об’єднуючи первозданність природи і монотонність урбанізації, потрібні глибокі знання у будівництві, електротехніці, садівництві, дизайні і так далі.
Ландшафтний дизайн – не просто звичайна робота або хобі, це мистецтво, що робить наше життя яскравішим і красивішим, зливаючи воєдино житло людини з природою. Ландшафтний дизайнер повинен мати не лише величезні теоретичні знання, але і багаж практичної діяльності. Доводиться працювати з великою кількістю матеріалів, рослин,техніки.

ландшафтний дизайн ділянкиЯкісне обслуговування території є одним з найбільш важливих аспектів будь-якої ділянки, тому, повірте, обслуговування – невід’ємна частина бюджету, витраченого на благоустрій присадибної ділянки. Ви повинні враховувати, що хтось підтримуватиме і обслуговуватиме ділянку (газон, автоматичний полив, рослини, водойми і так далі)

Ваш ландшафтний дизайнер:

  • Підкаже, що і як краще зробити саме на цій земельній ділянці, як використати переваги і нівелювати недоліки ділянки (вузькі ділянки, ділянки з ухилом і так далі). Допоможе зорієнтуватися з бюджетом.
    Надасть чіткості вашим уявленням і прийме до уваги ваші побажання. Знаючи ваше уявлення кінцевого результату, допоможе визначиться з ландшафтним стилем.
  • Допоможе з вибором рослин для будь-яких районів посадки, дивлячись на стан і придатність ґрунту і клімату.
  • Дизайнер братиме до уваги стиль архітектури вашого будинку, його розміщення на ділянці і вплив сусідніх будівель або природних особливостей (басейн, кущі, сільськогосподарські угіддя і так далі)

Проектування і узгодження етапів і термінів робіт.

Доглянута ділянка з озелененням, ландшафтним дизайном не лише ушляхетнює його, але і значно збільшує його ринкову вартість. Фахівці Kiev Home допоможуть вам, спроектують і створять в Києві і Київській області унікальний куточок комфорту і затишку.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

One thought on “ландшафтний дизайн”

  1. Японский ландшафтный сад мне нравиться. Хочу такой у себя на участке сделать

    Maksym

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *