Ландшафтні роботи у Вишгороді та Вишгородському районі

Силами нашої компанії Kyiv Home виконано проект благоустрою земельної ділянки у селі Осещина Вишгородського району Київської області, розташованому на мальовничому березі Дніпра. Роботи включали проектування, монтаж, налаштування системи автополиву газону, ландшафтний дизайн, облаштування доріжок із гранітної бруківки.
Ландшафтний дизайн та озеленення у с. Осещина (Вишгородський район)

Наші майстри завезли ґрунт, провели вирівнювання території, розрахували вартість рулонного газону. Було сформовано декоративні клумби, виконано посадку культурних рослин. Зроблено відсипання площі річковою галькою та корою.

Озеленення ділянки
Озеленення ділянки у Вишгороді дозволило зробити простір максимально комфортним та затишним, одночасно надавши йому індивідуального стилю. Посаджені нами рослини коректно підібрані за періодом цвітіння і тішать око своєю формою та відтінками.
Вартість проекту автополиву компенсувалася економією води за рахунок оптимального розподілу вологи для кожної рослини.

Ціна ландшафтного дизайну

Вартість проекту ландшафтного дизайну з урахуванням транспортних витрат становила 174725 гривень.

Монтаж системи автополиву

автоматичний полив в Осещина
Автополив газону забезпечує своєчасне та повноцінне зрошення трави, завдяки чому ділянка радує око чудовою естетикою. Зміцнюється структура ґрунту, припиняють рости бур’яни.

Тому створення системи поливу газону автоматично стало однією з головних цілей нашого проекту. Він особливо чутливий до дефіциту води і при пересиханні з’являються жовті лисиці.

На першому етапі благоустрою наші майстри виконали виміри ділянки з урахуванням об’єктів, що знаходяться на ньому, проаналізували особливості рельєфу, зібрали інформацію про доступні джерела води. Було складено проект автополиву газону, який включав план із газоном, деревами, чагарниками. На малюнку поділили територію на зони.

Робота над проектом автополиву Hunter включала такі дії:

проект автоматичного поливу
 • визначення розрахункової пропускної спроможності системи розуміння обсягу води, необхідного для зволоження;
 • вибір необхідної кількості дощів та визначення їх розташування;
 • вибір місця для клапанів, підготовка робочої схеми із розмірами трубопроводу.

На другому етапі було проведено земляні роботи. Вони включали в себе облаштування траншеї для укладання водопровідних труб, а також вибір місця для монтажу насосного обладнання. Далі ми виконали монтаж трубопроводу та з’єднання зі спринклерами. Засипали землею поетапно спочатку приблизно на третину глибини, а потім утрамбовували отриманий пласт.

Електромагнітні клапани помістили у клапанні коробки для забезпечення вільного доступу на випадок обслуговування або ремонту. Контролер розмістили під дахом, провели дроти до пульта керування. Використовували багатожильні низьковольтні кабелі, що мають кольорове маркування. У схему автоматичного поливу у Київській області включили по одному дроту для кожного клапана та один загальний, що поєднує всі електромагнітні клапани.

Електромагнітні клапани автополиву в клапанних коробках

На завершальному етапі здійснили включення та налагодження автополиву газону. Наші фахівці налаштували програму, виставили оптимальний для дільниці режим роботи контролера, підключили насосне обладнання. Було відрегульовано сектори дощувачів, виконали пробний запуск системи.

Надали рекомендації власникам ділянки з обслуговування автополиву. В середньому раз на тиждень включати його вручну для того, щоб переконатися у відсутності неполадок. Для коректної роботи необхідно вчасно очищати дощовики.

Укладання доріжок із гранітної бруківки

Доріжка – важливий елемент, який дозволяє зонувати ділянку при ландшафтному дизайні та зручно переміщатися у будь-якому напрямку. Спочатку наші фахівці розмітили межі території шнурами та кілочками. Останні були розташовані з урахуванням укладання бордюрного каміння.

гранітна бруківка

На наступному етапі виконали виїмку ґрунту. При цьому бруківка з урахуванням нижчих шарів і параметрів бруска трохи піднімалася над рівнем землі. Це виключить появу калюж після випадання опадів.

Для надійного стоку води основа та гранітна бруківка покладені відповідно до «правила 5%». Залишки бур’янів, зокрема коріння знищили гербіцидами. Це запобігає поновленню росту рослин, що призводить до руйнування бруківки.

Бруківку в Осещині укладали на заздалегідь підготовлену основу з ущільненого ґрунту, щебеню, піску. На вкритий геосіткою ґрунт засипали шар щебеню 10-20 см, після чого його вирівняли та утрамбували.

укладання гранітної бруківки

Поверх щебеню поклали геотекстиль, щоб запобігти попаданню вниз піщаних частинок. Потім розмістили суху піщано-цементну суміш і далі гранітну бруківку. Сформоване покриття рясно полили водою, після висихання розсипали ЦПС у пропорції 1:3 для максимального заповнення швів.

Укладання рулонного газону

Укладання рулонного газону – один із доступних способів озеленення ділянки у Вишгороді та Київській області, який допоможе зробити його зовні привабливим. Такий ландшафтний дизайн заощаджує багато часу замовника за рахунок відсутності необхідності вирощування газонної трави.
рулонний газон

При цьому підготовка рулонного газону займає щонайменше 1,5 років. Його вирощуванням займаються фахівці Kyiv Home, тому ми гарантуємо чудовий зовнішній вигляд трави та відсутність бур’янів протягом тривалого часу.

Для створення ландшафтного дизайну у Вишгороді ми використовували дернину газонних трав, вирощених на матах із пухкою поверхнею із рослинного, штучного волокна. Цей універсальний матеріал відмінно підійде для садових та дачних ділянок. Вартість рулонного газону обійшлася нижче за вирощування трави власними силами.

Наші фахівці підготували ділянку – видалили сміття, каміння, бур’яни. Потім зняли верхній шар грунту приблизно на 20 см, насипали галичний шар і вирівняли його по горизонту. Далі для укладання рулонного газону сформували шар піску, вирівняли та добре утрамбували. На наступному етапі насипали привезений ґрунт і ущільнили поверхню спеціальним металевим катком, після чого виконали розмітку ділянки.

укладання рулонного газону
Після завершення підготовки дочекалися сухої погоди для укладання рулонного газону. Рівно розкотили рулони ділянкою впритул один до одного без зазорів і поклали їх у шаховому порядку. Така технологія дозволяє точно закрити весь майданчик по довжині та ширині.

Коли покрили всю ділянку травою між покладеними смугами посипали суміш ґрунту та піску. Рекомендували господарям для підтримки благоустрою ділянки спочатку не наступати на траву, щоб уникнути пошкодження рослин.

Ціна робіт з підготовки та укладання рулонного газону 48200 гривень.

Створення декоративних клумб та посадка рослин

Проект ландшафтного дизайну двору в селі Осещина передбачав формування клумб для посадки рослин. Насамперед вибрали оптимальне місце, добре освітлене сонцем. Потім розмітили її межі на місцевості, перекопали ґрунт, видалили бур’яни разом із корінням. Зверху насипали родючий ґрунт, трохи піску та додали добрива.
Ландшафтний дизайн клумб

Щоб клумба не була надмірно яскравою в період цвітіння і безликою до її початку разом із квітами посадили декоративно-листяні багаторічні культури. Вони не втрачають естетичних якостей до кінця теплого сезону.

При посадці рослин враховували такі фактори:

 • висота;
 • період цвітіння;
 • ставлення до ґрунту;
 • світлолюбність;
 • поєднання відтінків пелюсток.
 • кліматичні особливості.
Посадка декоративних рослин

Потім продумали композицію з урахуванням форми ділянки та переваг власників. Посадка рослин починалася з гарного зволоження ґрунту. Далі у спеціально сформовані лунки садили кожну рослину. Зверху трохи утрамбували та насипали гальку. Враховували, щоб висаджені рослини не заважали рости один одному.

кора на декоративних клумбах
Мульчування клумби
Річкова галька для декоративної клумби

У рамках робіт з ландшафтного дизайну двору виконали відсилання кори та річкової гальки. Таке рішення покращило візуалізацію території та забезпечило мульчування. Мульча з гальки заважає проростанню бур’янів, перешкоджає поїданню шкідниками листя та кореневої системи. Одночасно створюється захист від свійських тварин, що люблять рити ґрунт. На ділянці підтримується нормальна вологість та температура ґрунту.

Були висаджені такі рослини:

 • колоновидна туя;
 • барбарис Тунберга;
 • лаванда;
 • ялина колюча;
 • самшит вічнозелений;
 • міскантус китайський:
 • кілька сортів ялівцю.
декоративні рослини для ландшафтного дизайну

Також посадили плодові культури – сливи, яблуні, виноград, вишні, груші.

За допомогою гальки було створено гарний дренаж. Він забезпечить відведення зайвої води за межі небезпечної зони для рослин, що виключить перезволоження ґрунту.

Співробітник косить газон

Після завершення робіт рекомендували власникам ділянки своєчасно поливати рослини, косити та удобрювати газон. Після закінчення холодного сезону зміцнювати ґрунт, додаючи новий ґрунт. Для попередження пошкоджень від захворювань та шкідників проводити обробку пестицидами.

Вартість саджанців та матеріалів для облаштування газону у с.Осещина (Вишгород) склала 120525 гривень.

Замовити ландшафтні роботи у Вишгороді та Київській області.

✆ 097-23-33-007 

✆ 050-23-33-007