Ландшафтні роботи у Віті Поштовій (Києво-Святошинський район)

Наша компанія успішно реалізувала проект ландшафтного дизайну ділянки площею 980 м2 у селі Віта Поштове Києво-Святошинського району Київської області. Загальна вартість становить 198 тисяч гривень, включаючи автополив газону. Ми виконали роботи з кількох напрямків.

Монтаж системи автоматичного поливу

Інструмент для автополиву

1. Фахівці Kyiv Home розпочали роботи з встановлення автоматичного поливу в Київській області із вимірів ділянки, оцінки його рельєфу, вивчення джерел водопостачання та проектування майбутніх операцій. Створено проект та монтажну схему системи автополиву та зелених насаджень ландшафтного дизайну ділянки.

2. Потім було виконано земляні роботи – облаштовано траншеї під водопровідні труби, визначено місця розміщення насосного обладнання. Монтаж було проведено за 2 дні. Виконувалося укладання труб, їх з’єднання, підключення дощувачів та їх налаштування, встановлення та налагодження насосного обладнання. Потім було запрограмовано контролер на автоматичний режим.

3. Перед запуском автополиву газону провели пробне увімкнення системи. Запуск показав працездатність усіх елементів. Тепер господарям не потрібно проводити щоденне налаштування – автоматичне зрошення забезпечить вологою без зайвих турбот.

Проект системи автополиву
Монтаж автополиву у Віті Поштовій
Монтажник укладає автополив у Віті Поштовій
Тестевый запуск дождевателей автополива

Тестовий запуск автополиву

Перед запуском автополиву газону провели пробне увімкнення системи. Запуск показав працездатність усіх елементів. Тепер господарям не потрібно проводити щоденне налаштування – автоматичне зрошення забезпечить вологою без зайвих турбот.

На ділянці в селі Віта Поштове Києво-Святошинського району зроблено автополив із дозованим зволоженням, що гарантує рівномірне проростання газону. Контролер із автономною пам’яттю зберігає колишню програму зрошення після відключення електроживлення, заощаджуючи час на нових налаштуваннях. Ціна системи автополиву під ключ включає обладнання та роботи з монтажу та на будівництві.
Автополив поливає газон у Київській області.

Вартість проекту автополиву під ключ склала 68 000 гривень.

Систему автоматичного поливу зібрано на обладнанні Hunter.

Підготовка ділянки під посів газонної трави

На території знаходилися бур’яни, здатні завадити створенню газону. Вони були видалені мотокосою та застосуванням селективних гербіцидів. Після цього ми почекали кілька днів, щоб непотрібна трава гарантовано загинула та забрали залишки.

Підготовка ділянки під газон включала видалення коріння старих чагарників і корчування пнів – їхня присутність могла погіршити естетичне сприйняття газону і ускладнити догляд.

Важливе місце у реалізації проекту ландшафтного дизайну зайняла підготовка ділянки під газон, Наші фахівці вирівняли землю, утрамбували поверхню садовими катками, зробили її стабільною, щоб унеможливити у майбутньому можливі просідання, промоїни. У щільному ґрунті створюються сприятливі умови для укорінення насіння.

Щоб трава нормально росла, а коріння добре насичувалося киснем завезли якісний ґрунт (у його складі не менше половини чорнозему), розсипали його по поверхні ділянки товщиною близько 10 см. У верхній ґрунтовий шар внесли добрива, що містять фосфор. Це дозволило зміцнити коріння газонної трави та допоможе накопичувати поживні компоненти.

Після вирівнювання та підживлення територія виявилася готовою для посіву насінням трави. Ділянка виглядала як рівне, очищене від коріння, гілок, стебел поле, а структурою нагадував багатошаровий пиріг.

Вартість ґрунту для газону склала 42000 грн.

Завезено було 86 м/куб ґрунту під газон, середня висота підсипки становила 8-10 см. Середня ціна 500 грн/куб.

Посів газонної трави

1. Проект благоустрою та ландшафтного дизайну ділянки включав сів газону . Наші майстри забезпечили гарний контакт насіннєвого матеріалу з ґрунтом, попередньо розпушивши ґрунт граблями. Після цього насіння ретельно перемішали із землею, але не заривали глибоко.
2. Сіяли в два проходи — спочатку вздовж ділянки, потім упоперек. Матеріал використовували з розрахунку 3-4 кг на одну сотку. За допомогою частково заповненої водою катка трохи ущільнили ґрунт, збільшивши контакт насіння з ґрунтом. На завершення посіву внесли азотні добрива. Роботи проводились у суху погоду зі слабким вітром.
3. Потім зволожували посівний газон 3 рази на день за технологією легкого поливу з сильним розпиленням вологи протягом 14 діб. Таким чином ми виключили розмивання ґрунту та рекомендували власникам ділянки наступні два тижні забезпечити полив газону автоматично один раз на добу.

Посів газону під ключ коштував 33 000 грн.

Площадью газона на участке составила 560 м2

Ландшафтний дизайн клумб

Декоративна клумба в ландшафтному дизайні
 1. Для ландшафтного озеленення та дизайну ділянки ми підготували ескіз декоративних клумб. Його основу становив периметр території, у межах якого позначили місця розташування квітників. Пріоритет віддали зонам із відкритим сонцем.
 2. Далі ми сформували рельєф клумби, використавши валуни бежевого пісковика та білого мармуру. Камені клали ярусами, порожнечі між ними засипали зволоженим ґрунтом. Намагалися розмістити валуни так, щоб вони залишалися естетичними в холодну пору року. При цьому між камінням залишили простір для повноцінного зростання квітів.
 3. Рослини висадили у підготовлені лунки. Щоб уникнути появи бур’янів і швидкого висихання ґрунту зверху утрамбували ґрунтом і посипали галькою. Перевагу віддали багаторічникам, тому власникам ділянки не потрібно навесні заново висаджувати рослини. Для зволоження посадок використовували автополив Hunter.

Висадження декоративних рослин

Озеленення декоративними рослинами дозволило нам досягти логічної завершеності проекту ландшафтного дизайну. Конкретні види натурального декору відбирали з урахуванням побажань власників та кліматичних особливостей місцевості. У результаті висадили такі рослини:
 • ялівці — мають різноманітну форму, приємну для ока хвою та декоративні плоди;
 • хости — невибагливі до догляду, добре переносять клімат України, швидко розмножуються і мають оригінальне листя неправильної форми;
 • барбарис — зимостійкий кущ з колючками, дрібним листям і червоними плодами, добре росте на бідних ґрунтах;
 • подушкоподібні гірські сосни — надають ділянці своєрідного колориту, завдяки компактним розмірам органічно вписалися в ландшафт;
 • дельфініум – невибаглива до тепла рослина, квітки з’єднуються у вертикальні волоті величиною до 10 см, протягом одного сезону може цвісти 2-3 рази.
Альпійська гірка та дизайн ландшафту

Також були висаджені трав’янисті та злакові культури, полин, що стелиться по землі ґрунтопокривні рослини. Всі культури дуже красиво виглядають разом, створюючи єдиний ансамбль та пишність дизайну ділянки.

Ціна створення та озеленення декоративних клумб 55000 грн.

Площа декоративних клумб разом із альпійськими гірками 160 м2.

У вартість увійшли:

 1. Роботи з формування рельєфу та дренажу.
 2. Покриття з агроволокна.
 3. Декоративні рослини та їх посадка.
 4. Декоративне каміння, укладання та відсипання.
Компанія Kyiv Home проводить роботи з ландшафтного дизайну на безлічі ділянок під Києвом. Ми раді допомогти вам у питаннях благоустрою та озеленення площ навколо вашого будинку у Києві та Київській області.

Залишити заявку на ландшафтний дизайн у Київській області.

11 + 2 =