Натуральний камінь

Камінь природний, огляд

Для багатьох немає ніяких сумнівів, що природні камені найпривабливіші, дорожчі матеріали в ландшафтному дизайні, будівництві і обробці, використовуваних власниками, забудовниками, архітекторами, ландшафтними дизайнерами і підрядниками. Укладання і мощення натуральним каменем затребуване як ніколи.
Це, в першу чергу, через абсолютну красу і декоративні властивості, різноманітність фактур, що сприяє широкому застосуванню природного шедевра.

натуральный камень

Ландшафтні споруди з високоякісного, натурального граніту, мармуру, піщанику, вапняку, морської, річкової гальки здатні витримувати екстремальні навантаження і погодні зміни. Це означає, що природна обробка буде слугувати довго і не доведеться через деякий час вкладати гроші, переробляти роботу.

Мощення природним матеріалом прекрасно підходить для різних зон відпочинку (переважно на відкритому повітрі), оскільки вони вимагають мінімального обслуговування. Такі споруди легко миються струменем зі шланга. Часто натуральний камінь може коштувати дорожче, ніж інші матеріали, але не завжди, буває, що імітація каменю коштує значно дорожче, усі ці мінуси меркнуть перед красою, функціональністю і неймовірною міцністю натурального каменю.

Природні камені, як правило, добуваються і використовуються без певної обробки, деякі види каменю ріжуться, шліфуються. Десятки доступних кольорів, різна фактура, різноманітні текстури, роблять будь-яку обробку унікальною, ексклюзивною.

Усі ці переваги і особливості, поза сумнівом, роблять камінь незамінними в ландшафтних проектах, будівництві.

Застосування і використання природного каменю

Перевагою використання каменю для облаштування будівель, замість інших матеріалів, являється їх довговічність і неповторна краса. Упродовж тисяч років натуральний камінь був використаний для спорудження найкрасивіших, міцніших, неповторних спорудсвіту. Багато будов древніх людей з каменю збереглися донині і простоять ще дуже довго. У наш час цей матеріал також часто використовується.

Натуральні камені, які зазвичай використовуються в зовнішніх і внутрішніх роботах:

Фото збільшуються

  • фото гранитаГраніт. Міцний і важкий матеріал. Граніт доступний в різних формах, таких, як поліровані плити, гранітна брущатка, гранітні валуни – прекрасно підходять як для обробки, так і для капітального будівництва. Граніт є ідеальним матеріалом для пішохідних доріжок, під’їзних шляхів, майданчиків, внутрішнього дворика та інших внутрішніх робіт.
  • фото камень кварцитКварцит. Як і граніт, твердий, міцний камінь, стійкий до атмосферних дій. Дуже красивий, має гарну, виражену фактуру. Прекрасно переливається відблисками під променями сонця.
  • фото камень доломитДоломіт. Кристалічне походження каменю. На відміну від сланцю, який має шарувату структуру, однорідний. Красивий і щільний камінь.
  • мрамор фотоМармур. Цей елегантний, недешевий, можна сказати ексклюзивний матеріал, має широкий спектр кольорів, форм і може бути шліфованим, відполірованим до досконалості. Мармур ідеально підходить для елітної обробки і мощення у ванних кімнатах, при облаштуванні басейнів, зимових садів, камінів.
  • фото сланецСланець. Не особливо міцний, шаруватий матеріал, легкий в обробці. Через його шарувату структуру творяться неповторні фактури. Не рекомендується вкладати на доріжки і майданчики. Переважно застосовують для облицювання приміщень.
  • фото извеснякаВапняк. Легкий в обробці камінь. Найбільш тверді породи застосовуються у будівництві. По своїй структурі пористий, вологопоглинаючий, неміцний матеріал. Використовується більше для облицювання, рідко мощення, що не передбачає великих навантажень. Щоб зменшити поглинання вологи, використовують гідрофобізатори.
  • фото песчаникаПіщаник. Поступається граніту і мармуру в міцності. Піщаник дуже легкий в обробці і відносно дешевий. Матеріал представлений в широкому спектрі кольорів від пісочного або зеленого до темно-коричневого. Своєю низькою ціною і простотою обробки забезпечив собі широке застосування. Мощення піщаником часто застосовується для декорування барбекю, облаштування доріжок і майданчиків, для ландшафтного дизайну, створення декоративних ставків і альпійських гірок.
  • фото галька морскаяГалька має округлу форму, приємна на дотик. Щільний і міцний матеріал. Застосовується для мощення доріжок, створення декоративних інсталяцій, незамінна при створенні різних декоративних водойм. Асоціативно нагадує про море, через своє походження. Досить часто застосовується при створенні ландшафтного дизайну у японському стилі.

Природний камінь тісно перебував поряд з нами тисячі років, радував погляд, приносив упевненість, дарував неповторність і елегантність.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *