Автоматичний полив в м. Бориспіль

Монтаж автополива і продаж обладнання

Бориспіль прекрасний неперевершеною зеленню, яка прикрашає місто. Всюди красиві квітучі клумби, сквери та зелені зони для прогулянок з дітьми.

Щоб домогтися такого ефекту, без систем автоматичного поливу не обійшлося, і при цьому левову частку від наявних в місті іригаційних комплексів займають наші проекти.

Ландшафтна компанія Kiev Home реалізує комплектуючі та проводить монтаж автоматичного поливу під ключ, тому гарантує якість поливу, довговічність і комфорт експлуатації.

 Ми пропонуємо купити обладнання для автополиву в Борисполі від відомих марок:

обладнання для автополиву м.Бориспіль

Pedrollo – італійська марка, що займається виробництвом насосного та регулювального обладнання. Її агрегати використані в великих проектах і невеликих приватних резиденціях. В асортименті моделі скважного типу, зовнішнього і погружного з продуктивністю до 600 л в хвилину.
Toro и Hunter – американські бренди, що випускають комплектуючі для монтажу автополива. Ними поставляються дощувачі, набори форсунок, відводи, фітинги, електромагнітні клапани і контролери управління процесом поливу.
Irritec и VS Plast – компанії, які постачають на світовий ринок комплектуючі для створення повноцінних іригаційних комплексів або для прокладання водопроводу (фітинги, різьбові з’єднання, крапельний полив).

Особливості автоматичних систем поливу

Проект системи автополивуНовий проект – це індивідуальна розробка, яка створюється під конкретні умови роботи і виконує поставлені завдання. Наші іригаційні комплекси злагоджено працюють і забезпечують зрошувані ділянки необхідною кількістю вологи в необхідний момент.

Система автополиву створюється з високим професіоналізмом і відповідальністю, кожен сантиметр ділянки буде политим, а рослинність збагачена життєво важливими мінералами.

Насамперед наші фахівці вивчають ділянку з метою виявлення складних місць для іригації, проводяться заміри.

Далі складається ескіз (креслення) автополива, який дає зрозуміти клієнту, як проходять комунікації, розташування дощовиків, кількість ліній.

На наступному етапі вибирається місце забору води. Це може бути водойма, свердловина або централізована мережа. У перших двох випадках ми пропонуємо насосні станції або окремо насоси погружного чи поверхневого типу.

В останньому випадку досить електромагнітного клапана з додатковим захистом. Важливе значення відіграє спосіб управління поливом.

Якщо необхідно створити максимально ефективний і економічний комплекс, то ми пропонуємо доповнювати комплекс зовнішніми датчиками опадів і сенсором вологості грунту.

На підставі отриманих від них сигналів контролер самостійно вибере режим поливу, забезпечуючи насичення ґрунту вологою без потопів.

Для управління іригаційної системою автополиву використовуються програмні контролери. Він вибирається виходячи з кількості окремо керованих електромагнітних клапанів. У продажу є модулі для управління 1, 2, 4 і навіть 200 клапанами, що говорить про можливість організації зрошення великих по розмірах об’єктів.

Ціна автополива в Борисполі від 100$ за сотку що поливається

Автополив газону і клумб в Борисполі

Приклад нашої роботи

У приватному секторі міста Бориспіль по вул. Гоголя була створена унікальна система автополиву. Габарити ділянки 25 соток, завдання стояло полити майданчик газону. Завдяки комбінації видів розпилювачів вдалося домогтися високої щільності зрошення з рівномірною швидкістю насичення ґрунту 22-25 мм на годину.

Монтаж автополива в Борисполі

Для прокладання водопроводу використовувалися труби і комплектуючі VS-Plast, а для подачі води застосований насос Pedrollo скважного типу. Потрібно було створити автономну структуру зрошення, як від центрального водопостачання, так і від централізованої електромережі.

Эелектромагнітний клапан HunterТому був використаний комплект обладнання Hunter з живленням від постійної напруги 9 В з серії Node. Контролер герметичний і встановлений безпосередньо в клапанній коробці. Живиться система від внутрішнього джерела у вигляді 2 батарейок.

Крім автономності, однією з цілей було створення автополиву з високою економічністю витрат води, а, отже, електрики для живлення скважного насоса. Для цього в конструкції автополива були застосовані зовнішні датчики дощу і сенсор вологості грунту. Система працює по 3 програмах з можливістю дистанційного програмування режимів.

Автополив в Борисполі

Kiev Home також проводить монтаж автополиву в Броварах, Києві, Білій Церкві, Ірпені, Бучі, Обухові.

Переваги Kiev Home

Компанія готова запропонувати повний спектр послуг, починаючи від проектування, закінчуючи пусконалагоджувальними роботами, навчанням експлуатації обладнання та обслуговуванням садових мереж водопроводу.

Для монтажу автополива використовується обладнання та комплектуючі від торгових марок з Америки та Європи, тому зрошувальні комплекси працюють стабільно протягом необмеженого часу.

До переваг нашої компанії варто віднести:

  • Високий рівень професіоналізму. Величезний досвід і постійна практика не дозволяють забувати основні аспекти та численні нюанси при розробці нових проектів.
  • Висока якість роботи і комфорт експлуатації. У системах автоматичного поливу застосовуються компоненти з підвищеним класом до впливу вологи, тому турбуватися про надійність не доведеться.
  • Невисокі ціни на всі комплекти. Ми пропонуємо купити обладнання для поливу і автополив під ключ в Борисполі за низькими цінами, а після закінчення робіт ми надаємо довгострокову гарантію.
Телефон консультаційного центру 093-877-333-7
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *