Автоматичний полив в м. Буча

Система автополиву в Бучі

Компанія Kiev Home пропонує проектування і монтаж під ключ високоефективних систем для автополиву в Бучі присадибних ділянок, резиденцій або озеленених територій паркових зон. Ми робимо місто красивішим, а ваше життя щасливішим.

За багаторічний стаж роботи було виготовлено багато різних автоматизованих і напівавтоматизованих комплексів, що дозволяють без участі людини здійснювати якісний полив територій будь-яких розмірів.

Компанія може запропонувати наступні категорії товарів і наборів:

 • Автоматизовані системи зрошення Hunter, Toro.
 • Комплекти фітингів імпортних марок і вітчизняних виробників: VS Plast, Irritec, Plastic Alfa.
 • Насосні станції і агрегати Pedrollo.

Компанія займається розробкою будь-якої складності, розміру і оснащеності автоматичного поливу під ключ недорого і оперативно. Крім побудови комплексів поливу, нами також здійснюється якісне обслуговування і ремонт, консервація автополива на зимовий період.

Монтаж автополива в м. Буча

Сьогодні відзначається істотний інтерес в Бучі до автоматичного поливу, що говорить про зростання добробуту його жителів. І це добре, адже, роблячи красивішим та привабливішим свій двір, все місто стає оазисом. Налиті зеленню декоративні рослини, смарагдовий газон, величезне різноманіття кольорів та інших насаджень мають створювати комфорт і приносити радість.

Гарний газон – результат автоматичного поливу

Створюючи по-справжньому якісну систему поливу, що забезпечує здоровий зовнішній вигляд і насичений колір вашим декоративним насадженням, ми пропонуємо замовити обладнання для автополиву в Бучі недорого і з доставкою. При необхідності виконаємо якісну установку автоматичного поливу.

монтування автополива на ділянці

Автополив від Kiev Home – це високоефективні комплекси, оснащені насосними станціями, пристроями управління подачі води, автоматичними контроллерами, додатковими зовнішніми датчиками контролю, виконавчими пристроями і іншими компонентами. Весь комплекс в цілому забезпечує управління зрошенням в залежності від:

 1. Зовнішніх умов. При наявності опадів автоматика відключає управління процесом, припинивши подачу води до дощовиків. Також використовуються датчики морозу, пристрої контролю вологості грунту і інші компоненти, що дозволяють більш гнучко налаштувати процес зволоження.
 2. За попередньо встановленим графіком поливу за часом. Найпростіші зрошувальні комплекси для бюджетних газонів можуть не мати зовнішніх датчиків, але і вартість мінімальна.

обладнання для автополиву в БучіНабір компонентів, що використовуються для автополиву газону, залежить від побажань замовника, вимог зрошувального комплексу і якості зрошення.

Існують різні за оснащеністю, технологічністю і конструктивною складністю системи для монтажу автополива. В одних застосовуються струменеві імпульсної дії розпилювачі, в інших роторні форсунки або необхідні поливальні гармати. Тому перш, ніж вибрати конкретний тип комплекту обладнання, необхідно вивчити місцевість і тип насаджень, які будуть поливатися.

Для якісного поливу спортивних газонів на стадіонах і гольф-полях найчастіше використовують спеціальні поливальні гармати і роторні дощовики великих радіусів поливу. В асортименті торгової марки Hunter є кілька моделей дощовиків здатних зрошувати територію радіусом до 50 м.

Автоматичний полив футбольного поля в Бучі

У конструкції автоматичного поливу для приватного сектора або інших невеликих за розмірами об’єктів краще використовувати дощовики з роторними або спрей форсунками, ротаторами (MP Rotator). Є моделі з прямокутним сектором, у вигляді півкола, з точним настроюванням сектора під конкретні умови з мінімізацією попадання води на тротуар і проїжджу частину.

В асортименті нашої компанії є багато різноманітних за параметрами і технічним можливостями розпилювачів, форсунок і регулювальної апаратури, яка дозволить організувати по-справжньому якісний зрошувальний комплекс з високою ефективністю поливу.

А завдяки застосуванню зовнішніх погодних датчиків, система зможе автоматично вибирати необхідні режими, частоту і навіть потік води, щоб якісно наситити грунт вологою, забезпечивши всі рослини необхідними мінералами.

Наші проекти автополива в м. Буча

За багаторічний стаж роботи в сфері створення високоефективних зрошувальних проектів нами було реалізовано багато різних за масштабами, оснащеності і функціональності об’єктів.

Автоматичний полив газону на ділянці Буча

Ми створювали системи для автополиву з однієї зоною зрошення, керовані контролером Hunter Node для поливу невеликих ділянок. Зрошувальні комплекси з керуванням 8, 10 і великою кількістю електромагнітних клапанів, що встановлюються в різних зонах території комерційних об’єктів.

Установка автополива в Бучі

На сьогоднішній день ми пропонуємо багато готових варіантів обладнання для організації високоефективної системи. Конкретний набір параметрів яких залежить від вимог та необхідних умов експлуатації:

 • Мінімальний набір з напівавтоматичним керуванням процесу поливу. Це комплекс, при якому полив здійснюється при безпосередній присутності людини.
 • Автоматичний полив точкового виконання. Такий набір буде корисний для забезпечення вологою окремих рослин крапельним методом.
 • Професійний комплекс. Включає повний набір компонентів, які забезпечать автоматичний полив і регулювання параметрів зрошення в залежності від зовнішніх умов.

Переваги компанії Kiev Home в облаштуванні систем автоматичного поливу

Наша компанія займається розробкою високоефективних систем зрошення в Бучі. За плечима фахівців є великий досвід створення якісних і високотехнологічних зрошувальних комплексів. Можна виділити наступні вагомі переваги роботи з Kiev Home:

 • Всебічний підхід до будь-якого замовника.
 • Надання повноцінної допомоги при реалізації будь-яких завдань.
 • Використання тільки якісного обладнання і компонентів від виробників провідних марок.
 • Довгострокова гарантія на роботи по монтажу і саме устаткування. Низькі ціни.

Телефон для замовлень і консультацій

093-877-333-7
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *