Автоматичний полив в м Чернігів з гарантією

Монтаж автополива компанією Kiev Home в Чернігові

Місто Чернігів відоме зеленими скверами, квітковими оранжереями і клумбами, для цього застосовують автоматичний полив. Сьогодні відомо багато фірм, які проектують автополив, але дійсно сертифіковані і довговічні системи пропонує компанія Kiev Home.

Ми займаємося розробкою поливальних комплексів з величезними функціональними можливостями, чудовою якістю зрошення і відмінними економічними показниками.

Автополив за допомогою дощувача Hunter

Для монтажу автополива застосовується обладнання та комплектуючі відомих марок: Toro, Hunter, Pedrollo, Irritec, VS Plast. Досвід і відповідальність при виборі і поєднанні компонентів створюють раціональні зрошувальні комплекси.

Kiev Home проектує і монтує автоматичний полив в Чернігові та області, реалізує комплектуючі поливу. У нас є обладнання починаючи від фітингів, закінчуючи програмованими модулями управління.

Особливості монтажу систем зрошення

Наша компанія проектує автополив, кожен новий проект для нас – це роками відпрацьована практика, висока відповідальність і грамотність проведення робіт.

Для монтажу автополива застосовуються виключно сертифіковані і перевірені роками активної експлуатації компоненти з високими технічними і експлуатаційними характеристиками.

Обладнання для поливу Kiev Home

Компанія Kiev Home пропонує замовити обладнання для автополиву в Чернігові за вигідними цінами з доставкою, проектування і монтаж системи автополиву на ділянці.

Щоб система автоматичного поливу була зручною, ми розробили чіткий план дій, проходження якого вирішує всілякі труднощі:

  • Якщо вирішили купити обладнання для автополиву, то наші менеджери проведуть кваліфіковану консультацію.
  • З’ясовуються уявлення замовника, його бажання і вимоги до зрошувального комплексу. Багато хто хоче мати повноцінний автоматизований комплекс, що самостійно вирішує коли, в якій кількості подавати воду.
  • З’ясувавши вимоги, менеджери складають перелік компонентів, що застосовуються в конструкції системи автополиву. До таких належать: насосна станція, контролер управління режимами, труби і фітинги, електромагнітні клапана, регулятори тиску, антидренажні клапана і дощувачі з форсунками. У комплекті іригаційного комплексу часто потрібні зовнішні датчики опадів і сенсори вологості грунту.
  • Уточнивши можливості ділянки, спосіб забору води і вид управління, розробляються методи найбільш ефективної прокладки контурів зрошення, розміщення регулювально-запірної арматури і центрального блоку управління. А при необхідності високого ступеня автономності пропонуються контролери в герметичному корпусі з живленням від батарейки для розміщення безпосередньо в клапанній коробці з електромагнітними клапанами.
  • Монтаж обладнання для автополиву виконується в термін, з відповідальністю і акуратністю. Якщо у вас є на ділянці газон і інша декоративна рослинність, то наші працівники з мінімальною шкодою для ландшафту справлять земляні роботи і виконають підключення до системи живлення.
  • Заключним етапом у створенні іригаційного комплексу є навчання правильної експлуатації системи відповідно до вимог та рекомендацій виробника.
  • Після створення автополиву оформляється довгострокова гарантія з подальшим кваліфікованим обслуговуванням.

Наші роботи

Прикладом нашої роботи є зрошувальний комплекс в східній частині міста, що охоплює невелику територію, але автономний і незалежний від централізованих мереж.

Монтаж системи автополиву газону в Чернігові

Зона зрошення склала 12 соток, для якої використано 38 дощувачів з форсунками MP-Rotator і 6 розпилювачів з регульованими форсунками “Спрей” для організації поливу кутових площ територій біля пішохідних доріжок.

Система автополиву управлялася двома контролерами, бо насадження мали різні вимоги до зволоженості грунту. Одна половина – декоративні рослини, що ростуть в сухих кліматичних умовах, а друга засаджена газоном. Тому в одній частині території було потрібно виконувати полив частіше, ніж в інший.

Збірка електроклапанів поливу в Чернігові

Центральні блоки управління встановлювалися безпосередньо на електроклапанах з кожної зі сторін ділянки. Це дозволило заощадити на комплектації та істотно спростило конструкцію іригаційного комплексу, виключивши необхідність використання додаткових електромагнітних клапанів.

Автополив ділянки в місті Чернігів

Наші переваги

Купуючи обладнання для автополиву в Чернігові, звертайтеся до нас. Ми пропонуємо асортимент комплектуючих від провідних світових брендів з Європи і Америки.

А при замовленні проектування системи автополиву під ключ ви отримаєте наступні переваги:

  1. Невисокі ціни на послуги.
  2. Відповідальний підхід до кожного проекту.
  3. Кваліфікована консультація з усіх питань.

За практику в області проектування автополива створені сотні іригаційних комплексів, які активно експлуатуються в Чернігові компаніями і приватними клієнтами. Якщо ви хочете отримати максимум комфорту і мінімум турбот, то наші консультанти до ваших послуг.

Автополив в Чернігові від Kiev Home

Замовити створення поливальної системи можна зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном або відправивши онлайн-заявку. Наш співробітник самостійно зв’яжеться найближчим часом і відповість на всі питання.

Телефон менеджера-консультанта – 093-877-333-7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *