Автоматичний полив в Гостомелі

Монтаж зрошувального комплексу в Гостомелі

Система автоматичного поливу – невід’ємний елемент присадибної ділянки. Дозволяє підтримувати яскравий і насичений вид рослинності, створюючи максимально комфортні і затишні умови для проживання і відпочинку.
Автоматичний полив газону в Гостомелі

Тому Kiev Home готова запропонувати систему автоматичного поливу в смт. Гостомель за вигідною ціною з доставкою та монтажем на об’єкті.

Компанією виконується розробка проекту для автополиву в смт. Гостомель, доставка комплектуючих і монтаж обладнання на ділянці замовника.

Крім проектування зрошувальних комплексів, компанія Kiev Home пропонує купити обладнання для автополиву, починаючи від насосів Pedrollo, закінчуючи фітингами і відводами Irritec і VS Plast.

У продажу представлені дощувачі і форсунки Hunter, Toro і Irritec, набори універсальних і спеціалізованих форсунок, кути, муфти, фільтри, клапани, зовнішні датчики і контролери управління.

Монтаж раціонального автополива

Системи автоматичного зрошення – це надійні і високоефективні структури, які стабільно зрошують всю рослинність на присадибній ділянці.

Зовнішній датчик дощуА завдяки використанню в мережі автополива зовнішніх датчиків створюються повністю автоматизовані об’єкти, які доглядають за вашими рослинами під час відсутності і виконують рутинну роботу.

При замовленні монтажу автоматичного поливу монтажні бригади “Київ Хоум” виконають роботи відповідально і якісно.

Маючи стаж роботи в цій сфері, їм вдалося накопичити великий досвід, який допоможе вирішити всі виникаючі завдання на шляху:

 • Складання схеми розміщення розпилювачів, підведення води, розміщення контролера управління, риття траншей та інше.
 • Монтаж обладнання.
 • Програмування режимів роботи системи поливу, перевірка роботи зовнішніх датчиків.

Спроектована інженерами Kiev Home мережу автоматичного поливу забезпечує насичення водою рослин на ділянці і економію води. Це досягається за рахунок раціонального використання ресурсів.Приклади:

 1. Використовуючи датчик опадів і “здоровий глузд”, контролер не запустить полив під час дощу. Підсумок: економія води, електроенергії, ресурсу насосного обладнання.
 2. Проектується і налаштовується система так, щоб сонячні зони поливалися довше, а в тіньові менше. Підсумок: цільове використання води, найкращий вид ділянки, мінімум хвороб газону і рослин.
 3. Контролер запускає автополив вночі або рано вранці. Підсумок: волога надходить до рослин, мінімум води випаровується на сонці.

Крім цього, в комплексі застосовуються кілька видів розпилювачів і регулятори тиску, що дозволяють відрегулювати інтенсивність потоку.

Щоб зрошувальна мережа була дійсно економною, важливо правильно виконати монтаж. Тому пропонуємо послуги кваліфікованих монтажників, які грамотно спроектують, проведуть монтаж і наладку зрошувального об’єкта будь-яких розмірів і технічної оснащеності.

настройка контроллера HunterПісля “здачі” об’єкта, даються рекомендації з управління вузлами і автоматикою, оформляється гарантія і підписується договір з обслуговування поливу.

Розробка проекту та монтаж обладнання для автополиву в смт. Гостомель здійснюється з урахуванням побажань замовника, тому готовий результат завжди радує клієнта, надаючи можливість забезпечити догляд за територією.

Наші роботи

Система автополиву виключає участь людини в процесі зрошення декоративних насаджень.

Автономний полив ділянки в Гостомелі

Компанією Kiev Home розроблені і введені в експлуатацію:

Проекти автополива в смт. Гостомель з використанням контролерів на кілька станцій. Також були клієнти великих комерційних об’єктів, де необхідно було розмістити до 100 електромагнітних клапанів. Для управління ними використовується спеціальний контролер торгової марки TORO.
У конструкції системи автополиву застосовуються зовнішні датчики, які використовуються для забезпечення якісного контролю та організації ефективного управління процесом зрошення.

Газон з встановленим автоматичним поливом

Монтаж обладнання для автополиву виконується за заздалегідь складеним проектом, якісно і відповідально, тому зрошувальний комплекс працює довго і виконує функції без зміни робочих параметрів.

Наші переваги

Продаж обладнання для автополиву, зокрема в смт. Гостомель – це основний вид діяльності компанії Kiev Home. Але також, крім реалізації деталей, фахівці здійснюють налаштування обладнання відповідно до умов експлуатації. Звертаючись до нас, клієнти отримують переваги:

 • Оперативність виконання замовлень. Майстер компанії прибуде в день дзвінка і зробить необхідні заміри ділянки, на якій планується зрошення.
 • Кваліфікована консультація. Досвідчений фахівець-консультант – це підготовлений співробітник, який вирішить проблему щодо налаштування режимів роботи, програмування контролера або калібрування секторів на форсунках.
 • Для проектування іригації застосовуються якісні компоненти від провідних світових брендів.
 • Продаж обладнання для автополиву, оптом і в роздріб.
 • Тривала гарантія на послуги та обладнання.

Викликати замірника — 093-877-333-7

Проводимо монтаж зрошення в Борисполі, Києві, Броварах, Обухові, Ірпені, Бучі, Вишгороді, Гостомелі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *