Автоматичний полив в Ірпені

Монтаж системи автоматичного поливу в м. Ірпінь

Монтаж автополива в м. ІрпіньКомпанія Kiev Home пропонує розробку якісних систем автоматичного поливу в Ірпені за вигідними цінами і високої якості. За чималий стаж роботи було спроектовано багато високоефективних комплексів і реалізовано найскладніших завдань зі створення дрібних і великих комплектів обладнання для зрошення всіх типів ділянок.

Крім пропозиції проектування автополива під ключ в Ірпені, в нашому магазині можна купити багато окремих компонентів і модулів, що дозволяють створити ефективний зрошувальний комплекс:

 • Кілька серій електромагнітних клапанів як із живленням 24v, так і від джерела постійної напруги 9 В, розмірами від 1 “до 3”.
 • Розпилювачі, форсунки і дощовики від торгових марок Toro, Hunter, Irritec.
 • Набори фітингів і різних сполучних компонентів: муфти, відводи, розгалужувачі, перехідники з одного діаметра на інший, заглушки, вентилі та інше.
 • Зовнішні датчики контролю опадів, морозу, вітру, температури і рівня вологості грунту, часто застосовуються в конструкції системи автополиву.
 • Контролери управління поливом на 1, 2, 4, 6, 8 і більше станцій.
 • Дистанційні системи управління зрошувальним комплексом.
 • Насосні станції Pedrollo і регулятори тиску.

За багаторічний стаж роботи було реалізовано багато різних проектів в місті Ірпіні по створенню системи для автополиву, тому висока якість, довговічність і надійність будуть забезпечені.

Вибір системи автополиву в м. Ірпінь

Якщо хочете створити маленький куточок раю в своєму приватному дворі, то пропонуємо купити обладнання і замовити монтаж автополиву в компанії Kiev Home. Великий стаж роботи і кваліфікований підхід до кожного клієнта дозволяє втілити в реальність абсолютно будь-який по складності проект.

Ми не перший рік проектуємо під ключ автоматичні системи поливу в Ірпені, тому можемо надати якісний доказ нашої відповідальності і професіоналізму. Ми створювали зрошувальні комплекси для великих комерційних організацій з великою кількістю зрошуваних зон. Щоб їх створити нам треба було:
 1. Провести всі необхідні вимірювання місця розміщення системи для автополиву, спроектувати креслення розташування труб, дощовиків, електромагнітних клапанів. Це необхідно для коректного підбору необхідних компонентів і їх кількості. З огляду на те, що дощовики можуть зрошувати території понад 10 м в радіусі, то число точок розпилення може бути зведене до мінімуму. Але варто врахувати місця на ділянці, де вони не завжди зможуть дістати і забезпечити якісний полив, будови, високі насадження. Для цього є в асортименті спеціальні форсунки з регульованим сектором поливу.Проект автополива в м. Ірпінь
 2. Обладнання для автополиву в ІрпеніНа наступному етапі виконувався підбір обладнання для автополиву. В асортименті нашої компанії є тільки оригінальні деталі та комплекти від провідних виробників Hunter, Toro, Irritec, Pedrollo і інших. Їхня продукція відповідає світовим вимогам, тому користується загальним попитом і величезною популярністю.
 3. Підбираємо контролер управління для здійснення управління процесом поливу в певних умовах. Якщо потрібно окропити невелику ділянку, то для роботи системи автополиву потрібен одноканальний модуль. Але коли мова йде про великі об’єкти або спортивні поля, то доведеться встановити блок управління на кілька, а іноді і на десятки станцій.
 4. прокопування автополиваМонтаж обладнання та розміщення компонентів системи відповідно до вимог замовника. У будь-якому випадку він виконується якісно і не шкодить ландшафтному дизайну. Досвідчені фахівці акуратно прориють траншеї для прокладки труб, зроблять заглиблення для розміщення клапанних боксів і грамотно розмістять дощовики по всій території.
 5. Для облаштування якісної системи автополиву в Ірпені необхідно відповідально підходити до кожного етапу проектування комплексу. Для прокладки трубопроводу по ділянці використовуються тільки якісні компоненти і комплектуючі. Фітинги і сполучні муфти оснащені поліпшеними ущільнювачами, що виключить ймовірність течі навіть при критичних рівнях тиску.
 6. Вибираємо місце для розміщення контролера і здійснюємо підведення кабелів до всіх електричних і електронних компонентів системи. Для цього використовується тільки якісні матеріали з підвищеними експлуатаційними вимогами. При цьому кожен етап піддається ретельній перевірці.Контролер для автополиву
 7. При необхідності виконуємо монтаж контролерів безпосередньо в клапанних коробках, що полегшує процес управління та мінімізує кількість складових компонентів. Після виконання монтажу фахівцями компанії здійснюється пусконалагодження поливального комплексу. Виконується налаштування режимів роботи, калібрується чутливість зовнішніх датчиків, виконується настройка зон зрошення методом регулювання секторів форсунок.
 8. Заключним етапом роботи з монтажу та налагодження поливального комплексу є консультація з усіх питань. Наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію, щоб система автополиву служила як можна довше.

Фото автополива в Ірпені

Автополив газону на ділянці в Ірпені

Автоматичний полив ротаторами м.Ірпінь

Система зрошення в Ірпені

Зрошення клумб і кущів

монтаж автополиву влітку в м Ірпінь

Дощувач для зрошення

Переваги компанії Kiev Home

Працюючи в сфері проектування якісних систем зрошення багато років, нами були створені різні комплекси з високими експлуатаційними характеристиками. Тому можна виділити наступні переваги співпраці з нами:

 • Багаторічний досвід і відповідальність. Завдяки роками накопиченим навичкам, нашими фахівцями створюється тільки якісні набори та автоматичні комплекси.
 • Для проектування систем застосовуються компоненти виключно оригінального виробництва від відомих марок, тому будуть забезпечені необхідна працездатність і ефективність системи за будь-яких умов.
 • У нас представлені найнижчі ціни на компоненти і послуги.
 • Виконується проектування і підбір необхідного обладнання для монтажу автополива під ключ в Ірпені, здійснюється ремонт і модернізація наявних комплексів.
 • Надається довгострокова гарантія.
 • Крім проектування, фахівці готові надати кваліфіковану консультацію з усіх питань, роз’яснивши принципи програмування контролера управління поливом і зовнішніх датчиків.

Телефонуйте, питайте, замовляйте

093-877-333-7
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *