Автоматичний полив в м.Обухів

Проектування і монтаж автополиву в Обухові

Автоматичний полив газону в Обухові

Автоматичний полив в Обухові – це найважливіший елемент присадибної ділянки, спортивного газону або парку з декоративними зеленими насадженнями, які вимагають регулярного зволоження і догляду за процесом зростання. Тому компанія Kiev Home пропонує проектування і монтаж автоматичного поливу під ваші завдання.

Для створення іригаційних комплексів застосовуються моделі обладнання відомих брендів. Перевага віддається Hunter, Toro, Pedrollo і Irritec.

Ми створюєм високоефективні збірки автоматичного і ручного поливу в м.Обухів, тому гарантує якість, відповідальність і надійність.

Місто наповнене зеленими зонами і численними майданчиками з декоративними насадженнями, газонами, для зрошення яких застосовуються системи зрошення Kiev Home. Ми радимо замовити виготовлення зрошувального комплексу або купити окремі компоненти.

Замовити автополив в Обухові 093-877-333-7

Особливості автоматичного поливу Kiev Home

Автоматизувати процес зрошення присадибної ділянки або паркової зони допоможуть кваліфіковані інженери в області створення іригаційних комплексів фірми Київ Хоум.

Система поливу приватного будинку в ОбуховіНами створювалися системи поливу для футбольних полів приватних будинків і комерційних об’єктів. При цьому всім клієнтам приділялася увага, а роботи виконувалися на однакових умовах.

Компанія працює з торговими марками, тому якість і стабільність роботи гарантовані в обов’язковому порядку. Для монтажу пропонуються набори наступних брендів:

  • Насосне обладнання та регулятори тиску італійської марки Pedrollo. Насосні станції надійні і високопродуктивні. Комбінуються з обладнанням сторонніх виробників.
  • Контролери, дощовики і регулювальна арматура американських марок Hunter і Toro. В асортименті цих виробників все необхідне, починаючи від регульованих клапанів, закінчуючи датчиками опадів.
  • Фітинги та сполучна арматура Irritec забезпечують цілісність і герметичність мережі трубопроводу.

Якщо створюється автоматичний полив присадибної ділянки, то вибирається контролер, який працює з зовнішніми датчиками дощу, вологості грунту і морозу. При цьому система буде незалежно від людського фактора вибирати між режимами, час і інтенсивність зрошення, живляться такі контролери від батареї.

Наші виконані об’єкти

Нами створено безліч мереж автополива, які по сьогоднішній день зрошують декоративні насадження, забезпечуючи рослинність необхідними мінеральними компонентами.

Як приклад, розглянемо зрошувальний комплекс, спроектований для зрошення приватної садиби за адресою: Обухів, вул. Франка. Система спроектована на основі обладнання Hunter.Обладнання Hunter для автоматичного поливу

Комплекс живиться від насоса поверхневого типу Pedrollo Plurijet 4/100. Він здатний піднімати воду зі свердловини глибиною 35 м, а продуктивність становить 130 л / хв. Управляється полив контролером фірми Hunter XC-401-E. Блок розрахований на управління 4 лініями клапанів.

Розміри зрошуваної ділянки склали 50х50 м, для чого потрібно було 31 дощувач PRS 40 з форсунками із серії MP-Rotator як економічний варіант з радіусом зрошення 10 м. В дощувач вбудований регулятор тиску потоку.

На кожну зону поливу (унас їх 4) встановлений електромагнітний клапан з живленням 24 В. А для автоматизації застосовані зовнішні датчики дощу Mini-Clik.

Фото наших поливів

Фото при натисканні збільшуються

Полив і озеленення ділянки в Обухові Крапельний полив ділянки Автополив газону в Обухові дощувачами

Автополив ділянки Обухівський район с. Долина Автополив газону в Обухівському районі Ділянка з поливом

Переваги замовлення автоматичного поливу в Kiev Home

Працюючи в сфері реалізації автоматичних, напівавтоматичних і ручних зрошувальних комплексів, компанія Kiev Home досягла певних успіхів. Величезний досвід і майстерність створюють високоефективні іригаційні системи під конкретні вимоги замовників. При цьому є комплекти обладнання, керовані дистанційно по мережах WI-FI. За роки роботи компанія придбала наступні переваги:

  • Замовлення обладнання для автополиву в Обухові недорого з доставкою по місту.
  • Необхідне обладнання завжди під рукою, починаючи найпростішими клапанними коробами, сполучними муфтами та іншими фітингами, закінчуючи контролерами і безконтактними датчиками опадів.
  • Великий досвід створення поливальних комплексів високої ефективності і продуктивності.
  • Чітке виконання вимог замовника і відповідальність.
  • Створення проектів під ключ, починаючи від планування, закінчуючи монтажем і введенням в експлуатацію.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *