Автоматичний полив в місті Вишгород

Монтаж автоматичного поливу в Вишгороді та Вишгородському районі

Компанія Kiev Home розробляє і монтує системи автоматичного поливу в м. Вишгород, сьогодні ми пропонуємо кілька наборів комплексів для організації раціонального зрошення на будь-яких за розмірами територіях.

Інженери та монтажники компанії мають навички для створення якісних і довговічних зрошувальних комплексів, здатних забезпечити ефективне насичення ґрунту вологою в залежності від зовнішніх умов.

Схема монтажу автополива в м. Вишгород

У конструкції системи автополиву встановлюються погодні датчики, що дозволяють враховувати атмосферні явища, що підвищить ефективність.

Завдання інженерів №1 – досягти раціонального використання ресурсів (води, електроенергії, потужність насосів) з максимальною ефективністю. Кожна крапля води повинна принести користь.

Компанія Kiev Home надає знижки на комплектуючі і компоненти для будівництва високотехнологічних систем зрошення. В послуги входить складання проекту, виконання монтажу і налаштування обладнання під конкретні завдання.

Автополив в с. Осещина Вишгородського району

Автополив с. Осещина (Вишгородський район)

“Система автополиву в Вишгороді” – послуга для створення зрошувальних комплексів на великих і малих об’єктах. Наші комплекси встановлюються на клумбах, відкритих територіях, зелених паркових зонах, тобто всюди, де може знадобитися насичення ґрунту вологою для живлення рослин.

У продажу є компоненти та набори для проектування і монтажу високотехнологічних і довговічних комплексів, які можна купити в Вишгороді. У нас можна замовити такі вироби від провідних американських виробників:

 • дощувачі з форсунками і без них;
 • набори форсунок для рівномірного поливу;
 • фітинги Irritec, відводи, труби для створення магістралей трубопроводу;
 • контролери та модулі розширення;
 • зовнішні датчики дощу, морозу і вологості грунту.
Дощувачі, контролери, клапана, датчики дощу

Продаж обладнання для автополиву

Для того, щоб купити комплект обладнання для автополиву в Вишгороді, телефонуйте або надсилайте заявку.

Як виконується монтаж обладнання?

Монтаж системи автополиву в Вишгородському районі

Монтаж автополива Hunter

Для створення автополиву потрібна не тільки наявність обладнання для поливу, але і досвід. Тому за роботу беруться виключно підготовлені монтажники, які мають не один рік практики . Зрошувальний комплекс буде працювати і виконувати свої функції протягом десятиліть.

Подаючи заявку, ви отримуєте:

 1. Безкоштовний виклик співробітника Kiev Home.
 2. Кваліфіковану консультацію.
 3. Безкоштовний проект системи автоматичного поливу.
 4. Додаткові знижки на обладнання і монтаж.
 5. Створення комплексу фахівцями “екстра класу”.
 6. Гарантію на термін до 3 років.
 7. Безкоштовне сервісне обслуговування протягом гарантійного терміну (консервація поливу на зиму, весняний запуск і настройка).

Максимальний термін створення з доставкою та монтажем становить не більше 7 днів.

Оформити знижку на монтаж та обладнання для автополиву в Вишгороді

Ціна автополива в Вишгороді та Вишгородському районі стартує від 100 $ за сотку

Для створення надійної системи зрошення присадибної ділянки, необхідно строго дотримуватися наступного плану дій:

 • Виїзд майстра на місце, проведення необхідних замірів з метою подальшого проектування об’єкта відповідно до майбутніх умов його експлуатації. Фахівці компанії працювали з клієнтами, у яких різні за розміром і складністю ділянки. Досвід і відповідальність дозволяють швидко виконувати роботи, незважаючи на складнощі.
 • Вибір обладнання для автополиву в Вишгороді. Інженери виберуть для вас виключно якісні моделі, які будуть ідеально виконувати поставлені завдання. У продажу є продукція таких марок як Hunter, Irritec, Toro, Pedrollo та українського виробника VS Plast.
 • Грамотний монтаж системи зрошення відповідно до вимог замовника і умов місцевості. Фахівці акуратно вириють траншеї і зроблять прокладку водопровідної труби до кожного з компонентів зрошувального комплексу, установку дощовиків і контролера управління. Якщо в конструкції мережі автополива міститься більше секторів, ніж каналів управління у контролера, то застосовуються модулі розширення на 3, 6, 9 станцій.
 • Після складання виконується настройка параметрів роботи зрошувального комплексу. Контролери оснащуються кількома програмами, які встановлюють інтервали часу між включеннями, кількість включень, тривалість. Можна налаштувати графік зрошення з тижневим, добовим або місячним інтервалом.
Метеостанція для управління автополивом

Метеостанція Hunter

Дорожчі комплекси оснащуються зовнішніми метеостанціями, призначеними для обліку опадів, вітру, температури, сонячної активності і здатні керуватися в мережах WI-FI.

Після закінчення робіт кожному клієнту надається повноцінна консультація по догляду і правилах використання.

Наші переваги

Вирішуючи купити комплект обладнання та монтажу для автополиву в Вишгороді через нашу компанію, ви робите правильний вибір, тому що ви отримаєте знижки і переваги:
 • Всебічний підхід. Розробляючи черговий проект побудови системи для автополиву в Вишгороді, фахівці враховують безліч факторів, тому ваша іригаційна система буде служити протягом тривалого часу без збоїв і неполадок.
 • Чітке дотримання вимог. Якщо клієнт хоче, щоб іригаційний комплекс міг зрошувати не тільки газон, але і чагарники з деревами, то так і буде. У наших фахівців є достатній досвід, щоб створити проект універсального комплексу.
 • Невисокі ціни на проектування, монтаж і обслуговування після гарантії.
 • Кваліфікована консультація з приводу налаштування режимів, заміни або технічного обслуговування мережі та деяких компонентів. Зокрема, промивка форсунок і дощовиків не є складною процедурою, але все ж без рекомендацій її робити не варто.
 • Гарантія на товари і послуги. Торгові марки представлених в асортименті виробів надають гарантію терміном від 1 до 5 років, залежно від моделі.
 • В наявності є тільки найякісніші та надійні розробки.

Телефонуйте, питайте, замовляйте!

093-877-333-7
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *