Автоматичний полив в Києві

версія сторінки російською мовою

Автоматичний полив в Києві та Київській області

Компанія Kiev Home розробляє індивідуальні поливальні проекти ділянок будь-якої складності. Розробка, монтаж автоматичного поливу, сервісне обслуговування (Київ і Київська область) – фахівці компанії допоможуть в рішенні, навіть дуже складних завдань. Будьте впевнені, система автоматичного поливу буде працювати надійно. Зрошення буде проводитися на всій території, що обслуговується рівномірно і унормовано, вчасно, в потрібній кількості.

Телефон для замовлення та консультації

093-877-333-7

Автополив газону в Києві

Автоматичний полив газону на ділянці

Автополив газону – мережа водопровідних труб на ділянці, що подають воду до дощувачів, розпорошуючи її в своєму секторі. Контроль часу і кількості води здійснює програматор (контролер), в заданий час подає сигнал електроклапанам, які відкриваються, включаючи автополив газону в потрібній зоні. Коли ділянку полито, клапана закриваються, полив газону або саду закінчений.
Норма поливу трав’яного газону 10мм/м² або 1м³ води на сотку на добу.

Автоматичний полив газону в Києві найбільш затребуваний. Для газонного зрошення розроблені безліч дощувачів і форсунок. Проектування не складає труднощів, зволоження однакове на всій площі, дощувачі розпилюють воду на великі відстані, їх кількість мінімальна і вартість квадратного метра такого зрошення низька порівняно з іншими методами.

Крапельне зрошення

Крапельний полив схожий з автополивом газону дощувачами, але роль дощувачів виконують спеціальні трубки з крапельницями, з яких сочиться вода, а особливий пристрій крапельниць не дає їм забитися навіть під землею. Мікрокрапельний полив незамінний там, де не потрібно розпорошення на великій площі: полив дерев, кущів, розаріїв, плетучих рослин, які потребують зволоження тільки кореневої системи.

Для якісного зрошення підготовкою, монтажем, налагодженням і обслуговуванням повинні займатися фахівці.
Ми допоможемо підібрати обладнання, дощувачі, фітинги, контролери-програматори, форсунки, насосні станції, фільтра, електроклапана різних виробників, різних цінових категорій.

Робочий автополив на приватній ділянці
Автоматичний полив Kiev Home – запорука живого, здорового, красивого газону. Система автоорошенія давно перестала бути розкішшю, це життєва необхідність. Встановивши комплекс поливу, ви забудете про перегнуті, що чіпляються за кожен кут, шлангах, про море витраченого часу і обурення, про низку калюж або сухих місць.

Фахівці Kiev Home більше 10 років дають ділянкам нове життя, здійснюючи автополив в Києві та Київській області, на рахунку гектари зрошуваних зон. Спортивний газон, партерний або звичайний, клумба, альпінарій, грядка – все потребує поливу. Вода – це життя, а система автоматичного поливу – безтурботне, впевнене, щасливе життя.

Розрахунки та розробка комплексу зрошення

У розрахунках автополиву слід враховувати безліч факторів:

 1. Втрати тиску на шляху від точки водозабору до рослин.
 2. Ухил, протяжність ділянки, характерні особливості.
 3. Засіб зволоження: дощування, полив під корінь, мікрозрошення.
 4. Кількість змінних впливають на автополив: опади, вологість грунту, температура повітря, грунт, сезонні коливання, витрата води, частотність запуску.
 5. Вибір обладнання для виконання поставленого завдання.

Найбільш часто для розведення води в Києві застосовуються поліетиленові труби – ПЕ 80, ПЕ 100. Пропускна здатність залежить від діаметра труби:

Зовнішній діаметр труби ПЕПропускна здатність л / хв.Пропускна здатність м³ / год
20 мм.15 л/хв.0,9 м³/год
25 мм.30 л/хв.1,8 м³/год
32 мм.50 л/хв.3 м³/год
40 мм.80 л/хв.4,8 м³/год
50 мм.120 л/хв.7,2 м³/год
63 мм.190 л/хв.11,4 м³/год

Монтаж системи автоматичного поливу

 • Створення автополиву починається з дзвінка в Kiev Home або листа на e-mail. Ви можете відправити план присадибної території електронним листом, це прискорить створення проекту.
 • Потім вибирається час зручний для вас, і виїжджає співробітник для вирішення організаційних питань, зняття більш точних вимірів, обговорюється і вибирається бренд виробника.Hunter и Gardena
 • Протягом 1-2 днів створюється проект автоматичного поливу.Проект-схема автоматичного поливу в Києві
 • Остаточно обговорюється необхідна для монтажу сума.
 • Закуповуються всі необхідні компоненти, починається монтаж. Установка автополиву в середньому займає від 1-2 до 7 днів (залежить від розміру і складності ділянки).
 • Приймання-здавання виконаних робіт, запуск і перевірка.
 • Остаточний розрахунок.

Виклик співробітника KIEV HOME для замірів абсолютно безкоштовно.

Ознайомтеся з цінами на обладнання для автополиву ➢
Завантажити прайс на обладнання Hunter
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

One thought on “Автоматичний полив в Києві”

 1. Замовив полив в Броварському р-ні, команда зробила все на професійному і якісному рівні. Рекомендую!.. Так тримати.

  Стас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *