Автоматичний полив в Києві

версія сторінки російською мовою

Автоматичний полив у Києві та Київській обл.

Компанія Kiev Home розробляє індивідуальні поливальні проекти ділянок будь-якої складності. Розробка, монтаж автоматичного поливу, сервісне обслуговування (Київ і Київська область) – фахівці компанії допоможуть в рішенні, навіть дуже складних, завдань. Будьте впевнені, система автоматичного поливу буде працювати надійно. Зрошення буде проводитися по всій території, що обслуговується, рівномірно і унормовано, вчасно, в потрібній кількості.

Телефон для замовлення та консультації

093-877-333-7

автоматичний полив в Києві

Автополив газона в Киеве

Автополив – мережа водопровідних труб, що подають воду до дощувачів, які розпилюють її в своїй зоні. Контроль часу і кількості води здійснює програматор (контролер), в потрібний час подає сигнал електро-клапанам, що відкриваються, включаючи автополив потрібної зони. Коли ділянка полита, клапана закриваються, полив газону або саду закінчений.
Автоматичний полив газону в Києві найбільш затребуваний. Для газонного зрошення розроблено безліч дощувателів та форсунок. Проектування не складає труднощів, зволоження одно на всій площі, дощувателі розпилюють воду на великі відстані, їх кількість мінімальна і вартість квадратного метра такого зрошення низька, в порівнянні з іншими методами.

Крапельне зрошення

Крапельні поливи схожі з автополивом газону з дощувачами, але роль дощовиків виконують спеціальні трубки з крапельницями, з яких сочиться вода, а особливий пристрій крапельниць не дає їм забитися навіть під землею. Мікрокрапельний полив незамінний там, де не потрібно розпорошення на велику площу: полив дерев, кущів, розаріїв, в’юнких рослин, які потребують зволоження тільки кореневої системи.

Для якісного зрошення підготовкою, монтажем, налагодженням і обслуговуванням повинні займатися фахівці.
Ми допоможемо підібрати обладнання, дощовики, фітинги, контролери-програматори, форсунки, насосні станції, фільтра, електроклапана різних виробників, різних цінових категорій.

Автоматичний полив Kiev Home – запорука живого, здорового, красивого газону. Система автозрошення давно перестала бути розкішшю, це життєва необхідність. Встановивши комплекс поливу, ви забудете про шланги, що чіпляються за кожен кут, про море витраченого часу і обурення, чергу калюж або сухих місць.
робочий автополив на приватній ділянці у Київі

Фахівці Kiev Home більше 10 років дають ділянкам нове життя, здійснюючи автополив в Києві та Київській області, на рахунку гектари зрошених зон. Спортивний газон, партерний або звичайний, клумба, альпінарій, грядка – все потребує поливу. Вода – це життя, а система автоматичного поливу – безтурботне, впевнене, щасливе життя.

Розрахунки та розробка комплексу зрошення

У розрахунках автополива слід враховувати безліч факторів:

 1. Втрати тиску на шляху від точки водозабору до рослин.
 2. Ухил, протяжність ділянки, характерні особливості.
 3. Засіб зволоження: дощування, полив під корінь, мікрозрошення.
 4. Кількість змінних впливають на автополив: опади, вологість грунту, температура повітря, грунту, сезонні коливання, витрата води, частотність запуску.
 5. Вибір обладнання для виконання поставленого завдання.

Найбільш часто для розведення води по території застосовуються поліетиленові труби ПЕ- 80, ПЕ -100. Пропускна здатність залежить від діаметра труби:

Зовнішній діаметр труби ПЕПропускна здатність л / хв.Пропускна здатність м³ / год
20 мм.15 л/хв.0,9 м³/год
25 мм.30 л/хв.1,8 м³/год
32 мм.50 л/хв.3 м³/год
40 мм.80 л/хв.4,8 м³/год
50 мм.120 л/хв.7,2 м³/год
63 мм.190 л/хв.11,4 м³/год

Монтаж системи автоматичного поливу

 • Створення автополива починається з дзвінка в Kiev Home або листа на e-mail. Ви можете відправити план присадибної території електронним листом, це прискорить створення проекту.
 • Потім вибирається час зручний для вас, і виїжджає співробітник для вирішення організаційних питань, зняття більш точних вимірів, обговорюється і вибирається бренд виробника.Hunter и Gardena
 • Протягом 1-2 днів створюється проект автоматичного поливу.проект поливу в Києві
 • Остаточно обговорюється необхідна для монтажу сума.
 • Закуповуються всі необхідні компоненти, починається монтаж. Установка автополива в середньому займає від 1-2 до 7 днів (залежить від розміру і складності ділянки).
 • Приймання-здавання виконаних робіт, запуск і перевірка.
 • Остаточний розрахунок.
здача автополива після вдалої роботи

Не забудьте, що виклик фахівця АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО.

Ознакомьтесь с ценами на оборудование для автополива ➢
Завантажити прайс на обладнання Hunter
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

Автоматичний полив в Києві: 1 коментар

 1. Замовив полив в Броварському р-ні, команда зробила все на професійному і якісному рівні.Рекомендую!..Так тримати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *