Автоматичний полив в м. Бровари

Автополив і системи зрошення в Броварах

Інфраструктура в Броварах стрімко розвивається, не є виключенням  системи автополиву, без яких не можливо створити зелене, свіже місто. Тут досить багато паркових зон, скверів, котеджних містечок, де застосовуються системи автоматичного поливу Kiev Home.

автополив центрального парку в Броварах

Автоматичні поливи користуються попитом у приватних власників з присадибними ділянками, які хочуть отримати максимальний комфорт, зручність і повну незалежність. Багато клієнтів замовляють обладнання для автополиву з автономним живленням, зменшуючи вплив різних зовнішніх факторів.

Компанія Kiev Home давно займається продажем високоякісного обладнання для монтажу автополива, тому пропонує тільки вироби від відомих брендів, таких як американські виробники Hunter і Toro.

Багаторічний досвід і постійне відточування майстерності дозволяють створювати неймовірні за масштабами іригаційні станції не тільки дрібних власників, а й великих комерційних підприємств. Наприклад, система автоматичного поливу стадіону міста, де були використані роторні гармати з радіусом поливу 50 м.

Компанія пропонує не тільки проектування зрошувальних комплексів під ключ, але також реалізує окремі комплектуючі та набори для створення ручних і напівавтоматичних систем. Тому якщо ви є господарем своєї ділянки і хочете самостійно створити автополив, то наші консультанти завжди раді допомогти вам у цій справі.

Як замовити автополив в Броварах і послідовність дій

Найменування послугОпис послугЦіна послуги
Виклик майстра для замірів
Ціна автополива на ділянці в Броварах безпосередньо залежить від розміщеного обладнання, тому якість і точність вимірів ділянки є першорядним в складанні кошторису. Виклик майстра абсолютно безкоштовно.
0 грн.
Складання проектної документації: кошторис, поливальні креслення, пояснювальна записка.
Складання проектної документації безкоштовно:

  1. Складається схема автополиву.

  2. На підставі схеми розраховується кошторис з описом робіт і цінами.

  3. Для м. Бровари діє знижка на обладнання Hunter -30 %.

0 грн.
Підбір зручного для Вас часу початку виконання робіт по монтажу автополива.
Дата початку робіт вноситься в поточний графік і складає не більше 7 днів.
0 грн.
Терміни виконання робіт по влаштуванню системи автоматичного поливу в Броварах.
Термін виконання монтажних робіт в середньому становить не більше 1-2 днів, 4-5 днів для великих ділянок.
0 грн.
Гарантійні зобов'язання Kiev Home перед замовником
Гарантія на виконані роботи та обладнання автополиву становить 1 рік, протягом цього року надається безкоштовне сервісне обслуговування (консервація автополива на зиму, весняний запуск і налаштування).
Всі зобов'язання прописані в договорі.
0 грн.

Середня ціна системи автополиву під ключ у Броварах – 3500 грн/сотка

Особливості комплексів автоматичного поливу від Kiev Home

Вирішуючи замовити обладнання для автополиву в м. Бровари через компанію Kiev Home, ви робите правильний вибір. Ми спеціалізуємося на реалізації якісного комплектуючого і автоматизованих комплексів від відомих марок, тому висока якість, надійність і стабільність роботи наших систем будуть гарантовані.

Контролери Hunter і ToroСучасні набори для автоматичного поливу створюються на основі програмних контролерів Toro і Hunter. Це універсальні системи, які можуть працювати повністю автономно, забезпечуючи стабільним потоком води всіх споживачів на присадибній ділянці. Завдяки програмуванню режимів зрошення, можна досягти ідеальних параметрів і інтенсивності поливу.
У комплекті з контролерами Toro використовуються дощовики цієї ж марки або не менше якісного бренду Hunter. Ці виробники відомі своїми високопродуктивними і високоефективними комплектуючими, що забезпечують найбільш сприятливі умови зрошення для наявних рослин на ділянці.

Проектування автоматичного поливу в БроварахПри проектуванні автополива фахівці керуються особливостями ділянки, побажаннями замовника і наявністю можливості підключення до централізованих мереж: водопроводу і мережі живлення 220 В.

Якщо таких можливостей немає, то вибирається автономне обладнання з живлення від постійної напруги 9 В. Наприклад, серія пристроїв Toro DDC. Торгова марка пропонує комплект обладнання, живлення якого забезпечується вбудованим джерелом на 9В. При цьому від нього живиться не тільки сам центральний блок, але і електромагнітні клапани.

Вид системи і комплектність вибирається, виходячи з вимог замовника:

  • Якщо необхідно створити максимально прихований полив, то застосовуються моделі контролерів і електромагнітних клапанів, монтовані прямо в клапанній коробці. Як приклад, можуть бути використані пристрої з серії DDC WP в комплекті з клапанами DCLS-P.
  • Якщо необхідно створити комплекс з максимальною зручністю та доступністю до всіх елементів, то можна використовуватися зовнішній модуль на 1 станцію Toro TTT-9V. Він встановлюється безпосередньо на трубопровід і має герметичний корпус, тому є надійним і довговічним.
  • Якщо мова йде про створення зрошувальної системи для великих об’єктів з кількістю станцій 10 і більше, то застосовуються з серії TDC, які можуть одночасно керувати 200 електромагнітними клапанами.

Приклад нашої роботи

Компанія Kiev Home пропонує високоякісне обладнання та комплектуючі для автополиву в м. Бровари для різних об’єктів, проектування і монтаж систем зрошення,  гарантує високу якість і відповідальність.

Як приклад, можна розглянути автономний іригаційний комплекс невеликої присадибної ділянки в одному з районів міста.

Монтаж автоматичного поливу в БроварахСистема для автополиву була підключена до централізованого водопроводу, тому насос не був потрібен. На ділянці були розташовані 8 дощовиків Hunter з форсунками MP-Rotator і радіусом поливу 6 м. Також були використані 4 розпилювача Toro з форсунками кутового поливу. Загально тиск для всіх дощовиків склав не більше 3,5 бар, чого цілком достатньо для покриття всієї ділянки.

Управляється процес поливу контролером на 4 станції, встановленим всередині приміщення. Блок оснащений 3 програмами з можливістю установки роздільних графіків поливу з прив’язкою до тижня, місяця і року. Для забезпечення повної автономності контролер був оснащений зовнішнім датчиком опадів.

Монтаж обладнання для поливу Hunter

У конструкції системи автополиву були враховані всі нюанси, підібрано обладнання з високою ефективністю, забезпечуючи найбільш сприятливі умови для зростання насаджень будь-якого типу, починаючи від газонної трави, закінчуючи декоративними кущами.

Чому краще замовити систему поливу в Kiev Home?

Якщо необхідно забезпечити якісне і високостабільне зрошення для своєї присадибної ділянки, то пропонуємо купити системи автополиву в м. Бровари за доступними цінами. Компанія Kiev Home займається проектуванням якісних зрошувальних комплексів, тому може реалізувати в життя будь-який проект.

До переваг замовлення обладнання для автополиву в Kiev Home слід віднести:

  • Високу відповідальність і комплексність працівників. Якщо клієнт замовляє автополив для своєї присадибної ділянки, то фахівці розглядають всілякі методи для найбільш ефективного покриття кожного його сантиметра і не міліметром більше.
  • Надійність роботи спроектованих поливальних систем і чималий термін гарантійного обслуговування. На багато компонентів зі зрошувального комплексу виробник надає гарантію до 5 років, а фахівці компанії Kiev Home висококваліфіковану консультацію і допомогу при вирішенні численних проблемних ситуацій.
  • Високий комфорт і безпеку. Усі пропоновані компоненти для побудови іригаційних комплексів мають високу ступінь з електробезпеки.

Замовити монтаж автополиву або обладнання в Броварах

☎ 093-877-33-37
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *