Hunter – полив, зрошення газону і саду

Система автоматичного поливу Hunter

Сьогодні системи поливу Hunter лідируюють на ринку України. Низькі ціни і чудова якість обладнання дають можливість багатьом власникам ділянок забути про рутинний ручний полив.

Тривалий час фахівці Kiev Home здійснювали монтаж систем зрошування різних брендів (TORO, Gardena, K-rain, Orbit) по всій Київській області. Усі вони в процесі експлуатації частково або повністю були замінені на комплектуючі Хантер, які справно працюють донині.

Що можна сказати про Hunter – простота і надійність.

Дощувачі

дощователі hunter

сплінкерні дождеватели Hunter

Основною частиною є дощувачі. Відстань, кут, форма поливу залежать від голівки розпилювача(форсунки), які зустрічаються двох видів – ротаторні і веєрні. Великий асортимент сплинкерних дощувачів, велика к-ть змінних насадок дозволяє вирішувати будь-які завдання по зрошуванню ділянки. Серія PS – ultra проста у використанні і при невисокій ціні є прекрасним капіталовкладенням.

  1. Ротаторні дощувачі Hunter ( MP Rotator) призначені для зрошування середніх і великих зон. Ротаторні форсунки викидають одну або декілька цівок води на великі відстані – 10 і більше метрів.
  2. Веєрні дощувачі, призначені для малих і складних ділянок. Струмінь води розпилюється віялом на усю зрошувану зону поливу. Довгий струмінь зазвичай не перевищує 4 м.

Різні види розпилювачів не можуть застосовуватися в одній лінії поливу (бути підключені до одного клапана), оскільки витрачають різну к-ть води.

Електроклапан

клапан фірми Hunter

клапан Hunter PGV

Електрокерований клапан Hunter PGV призначений для включення дощувачів у зоні поливу при поданні на нього сигналу, кількість дощувачів і площа залежить від багатьох чинників: нахил ділянки, складність, особливості і обмеженість водозабору. Робоча напруга 12-24v.

Контроллер

контролер Hunter

Контролер Hunter X-CORE 401-E

Блок автоматичного управління вашою системою – мозок автополиву, управляє часом включення, тривалістю поливу, може бути оснащений датчиками дощу і вологості. Простий і надійний у використанні. Не вимагає особливих знань для контролю, зміни режимів. Налаштування зберігаються навіть при відключенні електроенергії, в комплект входить літієва батарея. Поставляється як в закритих варіантах (зовнішнє використання), так і для внутрішніх приміщень.

Системи мікрокрапельного поливу Hunter

Якщо є щільно засаджені клумби, квітники, ділянки з кущами, рослини, що поливаються під корінь, рекомендується вибирати краплинний тип зрошування, в якому вода подається до кожної рослини за допомогою компенсуючих крапельниць. Установка краплинного зрошування допоможе уникнути нераціонального використання води, доставляючи вологу індивідуально кожній рослині. Таку технологію можна побачити в Арабських Еміратах, в яких кожна рослина має окрему трубку біля кореня.

Суцільні плюси системи

Сучасні системи зрошування Хантер цінні і в тому плані, що вони виготовлені з надійних і практичних пластикових полімерів, які взагалі несхильні до корозії. Вони здатні прослужити під вологою землею не менше 70-80 років. І за них неможливо перечепитися, оскільки закопуються досить глибоко – 15-20 см.

Якщо вода виявляється з механічним сміттям, то додатково використовуються очисні фільтри. Це особливо актуально відносно краплинних систем зрошування. Тому вони часто комплектуються сітчастими або роторними фільтрами. Останні використовуються для зрошування великої площі.

Витрата води у автоматичних систем зрошування Hunter мінімальна, оскільки полив трави відбувається тільки тоді, якщо власна метеостанція зафіксує підвищену сухість грунту і навколишнього повітря, за відсутності опадів. Можна дати тверду гарантію, що система не витрачатиме технічну воду при дощі. Але при сухій погоді датчики дадуть потрібну команду, відкриються електричні клапани, і живильна волога швидко спрямується до коренів рослин.

логотип Kiev Home

сертифікат HunterПісля усього вищесказаного висновки напрошуються самі. Hunter – міцний і надійний лідер серед систем зрошування. Компанія Kiev Home є офіційним партнером Hunter. Замовляючи автополив у нас, ви отримуєте якісний монтаж і надійне устаткування.

Телефон для замовлення системи поливу Hunter

093-877-333-7
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *