консервування автополиву

Консервація автополиву на зиму

Консервація (“продування”) системи автополиву

Система автоматичного зрошення – важлива складова деталь сучасного ландшафтного дизайну,що підтримує рослини в здоровому стані. Однак навіть автоматичний полив, що працює під управлінням електроніки, потребує періодичного догляду. У даному випадку мова йде про підготовку комунікації до зими. Консервація автополиву проводиться до настання заморозків, в цей час сад, газони та будь-які інші композиції з рослин вже не потребують штучного зрошення.
Рекомендований період консервації поливу – жовтень-листопад. Враховуються кліматичні особливості регіону, і згідно з ними коригується час проведення операції.

продування автополиву в Києві

Консервація автополиву (продування) в Києві

Консервація автополиву так важлива?

продування дощувателів

Продування дощувателів

Консервація автополиву на зиму – ряд дій, спрямованих на повне видалення води з труб, а також з допоміжних пристроїв, захист конструкційних елементів від дії низьких температур. Результат – зрошувальна розводка зберігає цілісність, а система контролю і управління – працездатність.

Невчасно проведена або невиконана продувка зрошувальної системи призводить до ряду проблем:

 • при низьких температурах вода, яка залишається в трубах, перетворюється на лід. Збільшується обсяг, даючи додатковий тиск на стінки труб. Останні втрачають цілісність і лопаються. Не оминає стороною дана проблема і труби, прокладені під землею. Адже в деяких регіонах країни глибина промерзання грунту знаходиться значно нижче, ніж прокладаються труби зрошення;
 • лід може завдати шкоди не лише трубам, а й дощувачам, з’єднувальним фітингам, електромагнітним клапанам і т.д .;
 • непідготовлені до зими датчики контролю і електронна система управління втрачають працездатність, зберігають певний відсоток вологи, яка перетворюється на лід.

Перераховані вище фактори впливають на працездатність автоматичного зрошення і призведуть до ремонту, заміни конструкційних вузлів. Це пов’язано з фінансовими збитками.

Консервація автоматичного поливу у виконанні професіоналів

Продувка автоматичного поливу повітрям – універсальна методика, підходить абсолютно для всіх типів розводки.

Роботи повинні проводити професіонали, які мають відповідний досвід. Кваліфікований підхід гарантує повне видалення води зі зрошувальної системи, зберігаючи працездатність вузлів і агрегатів.

Методика проведення продувки автополиву:

компресор для консервації автополиву

Повітряний компресор для консервації автополиву

 1. відключається електроживлення зрошувальної системи і насосної станції, накопичувальна ємність повністю спустошується;
 2. якщо насосна станція використовується тільки для зрошення і знаходиться на вулиці або в неопалюваному приміщенні, проводиться демонтаж і зберігання при кімнатній температурі;
 3. скидання тиску в системі через гідророзетки (водозабірні колонки). Їх просто відкривають. Якщо гідророзеток не передбачено, операція проводиться вручну, за допомогою електромагнітних клапанів;
 4. знімаються заглушки з усіх шлангів, і вода вільно покидає систему;
 5. систему підключають до повітряного компресора;
 6. компресор повинен створювати максимальний тиск, який витримує зрошувальна система, в штатному режимі до 6-8 атм .;
 7. продувку зрошувального вузла (лінії) необхідно проводити кілька разів (до повного виходу води), що дозволить досягти максимального ефекту. Робота починається з найвіддаленіших ділянок;
 8. по закінченню робіт компресор від’єднується;
 9. пульт управління автополивом (контролер) переводиться в режим «Off».
 10. Блок управління, що знаходиться зовні приміщення, закривається або знімається. Метеодатчики закривають пластиковими ковпаками або обмотують поліетиленом.

Консервація автополиву, ціна робіт

Ціна консервації автоматичного поливу на зиму включає транспортні витрати і роботу фахівців. Ціни можуть варіюватися в більшу або меншу сторону, все залежить від терміновості, віддаленості, складності проведення робіт. Наприклад, якщо Ви записуєтеся в чергу і згодні на день і час зручний для нас, вартість продувки буде занижена.

1-6 ліній 800 гривень
7-9 ліній 1000 гривень
10-12 ліній 1200 гривень
от 13 ліній 1600 гривень

Консервація автоматичного поливу Kiev Home – завжди якісно, професійно і головне – вчасно. Ми пишаємося справжніми професіоналами компанії Kiev Home, тисячами задоволених клієнтів і втішними відгуками з їхнього боку.

Співпраця з нами завжди вигідно клієнту, тому що:

 • проводиться повна діагностика розводки труб, конструктивних елементів на предмет поломки, що гарантує збереження цілісності під час проведення операції;
 • консервація автоматичного поливу проводиться з використанням сучасного обладнання і кваліфікованих фахівців;
 • вартість продувки системи поливу найнижча в Київській області;
 • роботи здійснюються в строго обумовлені терміни і зручний для Вас час.

Як результат – система зрошення працює безвідмовно. З нашими цінами Ви будете економити.

Замовити консервацію автополиву

☎ 099-705-28-99
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *