Насос для поливу газону і саду

Вибір насоса для поливу, ставка або домашнього побуту

насоси для поливу і дачі

Види насосів для поливу і дачі

Зараз як вітчизняна, так і зарубіжна промисловість поставляє на ринок величезну кількість різних моделей насосного устаткування, розібратися в них не так вже й просто: насос для поливу, будинку і дачі, для ставка, каналізації і так далі. Та з іншого боку, якщо спитати поради у друзів, колег, сусідів по дачі або, у найгіршому разі, зробити запит в інтернеті, все виявляється досить зрозумілим.

Для яких цілей Вам потрібний водяний насос?

Ручний насос на дачі

ручний насос - колонка

ручний насос

Якщо на дачі треба раз на день набрати з колодязя відро води – сміливо можна зупинити свій вибір на ручному варіанті. Добре, що зараз вибір такий великий та і продуктивність їх на порядок вища, ніж звичайних поршневих колонок, які в “минулі” часи були обов’язковим атрибутом “радянського” дачника, який поважає себе. Перевагою сучасного ручного насоса є його компактність, невелика вага, відсутність холостого ходу (має двосторонню дію) і простота монтажу. До того ж він буде незамінний, якщо на дачній ділянці трапляються перебої з електрикою.

Насосна станція

насосна станція

насосна станція

Коли ж водяний насос потрібний для забезпечення водою дачного будинку (кухня,ванна або туалет),тобто для побутових потреб, ідеальним варіантом буде електрична насосна станція. Вони постачають чисту воду під постійним тиском. Моделі такої помпи дуже різноманітні, щоправда, істотних відмінностей в них немає, хіба що в якості використовуваного матеріалу (метал, чавун, нержавіюча сталь, бронза, пластмаса і так далі), місткості бачка, потужності двигуна і, як результат, продуктивності. Схожість усіх моделей насосних станцій в тому, що це напірні помпи. Вони встановлюються окремо від джерела води, що набирається через водозабірну трубу, на кінці якої (у воді) встановлений зворотний клапан. Такі помпи здатні брати воду і подавати її під тиском на відстань до 50метрів. Перевагою станції вважається те, що вона не вимагає постійного контролю над включенням і виключенням подання води, усе це відбувається автоматично, завдяки датчику тиску, встановленому на ній, тобто гідронасос сам включається, коли потрібна вода (відкритий водопровідний кран) і вимикається, коли забір води припиняється (кран закритий). Такі системи відмінно справляються з відносно простим завданням по обслуговуванню будинку, використовують насос для поливу газону, наповнення великих ємностей, наприклад, басейну.

Вібраційні насоси

вібраційний насос

вібраційний насос

Вібраційні електричні насоси – дешеве і практичне рішення для поливу невеликих ділянок газону і саду та для перекачування з одного водозабору в інший чистої води. Моделей таких помп маса, але схожість у них одна – подання води здійснюється за рахунок дії електромагніту, що за секунду більше ста разів притягує і відпускає гумовий поршень, який власне і штовхає воду. Різні такі вироби по своїй потужності, продуктивності, глибині підйому води і якості матеріалу. Вони непримхливі, обслуговування зводиться до мінімуму. Встановивши його один раз і правильно підключивши шланги, можна “забути” про нього практично на увесь сезон. Мінусом цих помп є їх недовговічність. Це пов’язано з тим, що вони в процесі експлуатації знаходяться постійно у воді і їх практично не видно, і, як результат, послаблення гайок кріплення корпусу (від вібрації), ушкодження корпусу об стінки колодязя, засмоктування сторонніх предметів (опале листя, черепашки, камінчики і тому подібне).

Центробіжні насоси

відцентровий насос для води

відцентровий насос

Центробіжні електричні насоси – ідеальний варіант для дачника, що збирається не просто відпочивати, а відпочивати з користю (догляд за садом і городом). Моделей, як і попередніх видів, багато, усі вони різної потужності, діаметру вхідного і вихідного патрубка, продуктивності. Одне, що їх об’єднує, це простота в обслуговуванні і надійність. Ці гідронасоси, як і насосні станції, можуть створювати тиск, а це означає, що дачникові-професіоналові необов’язково поливати ділянку, тримаючи поливальний шланг в руках. Завдяки центробіжній помпі, з цим впораються різні системи поливу, котрі здатні розпиляти воду на великі площі під тиском.

Дренажні насоси

дренажний насос для води

дренажний насос

Не можна не згадати ще про один тип – дренажні електричні насоси. Деякі навіть вважають, що це найкращий вибір для дачника. Призначення цих насосів – відкачування дренажних вод, очищення водостоків, каналізаційних ям, подання води на водоспади і фільтри в ставках. Їм не страшні невеликі камені, черепашки, пісок, гравій, опале листя і ін., вони хоч і не створюють великого тиску води на виході, але цілком справляються із завданням наповнення невеликих штучних водойм і резервуарів для води. Можна застосовувати насос для поливу городу, хоча подаючий тиск води у них невеликий, вони цілком вдало можуть зрошувати невеликі площі самостійно. Особливою “фішкою” цих водяних помп, чим вони власне і цікаві, є наявність вимикача поплавцевого типу, який автоматично вимкне помпу, досягнувши мінімально необхідного рівня води у водозаборі.

Фахівці Kiev Home працюють з устаткуванням світових брендів : Pedrollo, Speroni, Albi, Aquapress і так далі.Замовляючи монтаж насоса в Києві і Київській області, ви отримуєте ще і консультацію фахівця, який допоможе підібрати потрібне сертифіковане устаткування з гарантією виробника і знижкою до 15%.

На устаткування передбачені знижки!

Замовити, підібрати і встановити насос для поливу, ставка, будинку або дачі (Київ та Київська область).

☎ 093-877-333-7

Вартість монтажу стандартного насоса від 1200 грн.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *